Ruh halim kötü?

Arkadaslar merhaba 18 yaşındayım üniversite 1 deyim. Ama artik dayanamıyorum çok kötü bir ruh halindeyim :( kendimi bu dünyadan dışlanmış hissediyorum sebebi ise tipim. Allah günah yazmasin. sokaktaki insanlar bile dik di bakıyor benim bir suçum yok bu muameleye dayanamıyorum intihar etmeyi düşünüyorum ama yapamam çıkmazdayım. hergün ağlıyorum sabahlara kadar diğer herkes geziyor eğleniyor ama ben kendimi kıyaslayamıyorum bile özgüvenim sadece ve sadece tipim yüzünden yerlerde napacam bilmiyorum

Güncellemeler:
1ay :( :(
1ay Sağolun

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• 1 Dert yok ALLAH var.
    2 Üniversiteye Kendini geliştirmeye geldin
    3 Insanlar boş sesten ibarettir..

Seninle dertlesmemiz lazım sukretmen gerek

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ya sen kafayı mı yedin bir insanın canını ortaya koyması çok mu kolay herkes güzel değildir olabilir çirkin insan bir tek sen misin acaba bir etrafına bak herkesin bir kusuru var ufak da olsa önemli olan kendini kusurlarınla sevmek zaten hemen pes etmek çok kolay 18 yaşında gencecik kızsın daha hayatla mücadelen çok sen en baştan pes diyosun oldu mu

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Çocuk ve ergen pdikiyatristine gitmenizi şiddetle tavsiye ederim. Bu yaşlarda görülen intihar düşüncesi ciddi bir sorundur. Bunu dışında dış görünüşünüz hakkınızda bir ön yargı oluşmasına neden oluyorsa kendinize çeki düzen verip bakmalısınız. Güzellik bedava değildir.

0|0
    0|0
  • Tip önemsiz takma

0|0
    0|0
    • 1ay

Malesef en önemli şey beşinci sınıf insan muamelesi gördün mü hiç

• 1ay

Gördüm. Gerçekten önemsiz.

• Tipinde ne var bence sen tüm kızlar gibi abartıyorsundur çünki kızlar hep beğenmedikleri bir yanlarını bulur

0|0
    0|0
    • 1ay

Beğendiğim bir yerim yok ki böyle diyerek günaha giriyorum ama malesef öyle

• 1ay

Bence abartıp saçmalıyorsun

• Önyargililar iste napican takma

0|0
    0|0
  • kendine haksızlık ettiğinin farkındamısın

0|0
    0|0
  • Şahsen bende aynı durumdayım. Eğer tipinle dikkat çekemiyorsan sınıf arkadaşlarınla sohbet etmeye çalış. Konuşmanla, saygnla ve esprilerinle dikkatlerini çek. Bu hem senin konuşma becerini hem de özgüvenini belli sınıra yükseltir.

0|0
    0|0
  • Psikşystriue git. Hem öyle düşünme Rabbim herkezi. en güzel şekilde yararmıştır

0|0
    0|0
  • Relax ol takıl bana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Saçma onyargılar

0|0
    0|0
  • Bana mesaj atar mısın?

0|0
    0|0
    • 1ay

Fotoğraf isteyeceksin fotoğraf bile çekinmiyorum

• 1ay

Nerden biliyorsun?

• 1ay

Beni bir takan keşke. Hem soru soruyosun hem görüş istemiyorsun. Nasıl çıkcan işin içinden?

• Abartıyosun bence ne kadar kötü olabilir ki

0|0
    0|0
  • Arkadaşım ben sana katılmıyorum. Okulunu bitir ve eğer durum seni gerçekten rahatsız ediyor ise estetik operasyon yaptır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...