Siyasi düşüncesi farklı olan çiftin evliliği sizce nasıl olur?

Mesela erkek CHP'li kadın AKP'li ise sizce nasıl bir evlilik olur?

Siyasi düşüncelerin hayatımızda bu kadar etkin olması ise insanlığımızı yok eden ayrı bir terörizm.

0|0
12|9

En İyi Erkek Görüşü

• Görüşlerin gündelik hayata tezahürlerinin ve/veya görüşlerin zıtlığının boyutuyla orantılı olarak sorun teşkil edilebilecek durum. eğer taraflardan en az biri için hayat görüşünde önem arz ediyorsa ilişkinin seyrini belirleyen temel unsurlardan biri haline gelir, ve bu farklılıklar ilişkide gerginliklere, karşı tarafa bazı konularda yaptırım uygulama çabalarına, ve bu baskılara tepki olarak doğabilecek özgürlük savaşlarına sebep olabilir. ilişkinin evlilikle sonlanması durumunda ise çocuk büyütme/yetiştirme aşamasında çatışmalar yaşanabileceğinden sorun çıkarma ihtimali yüksektir. yani, ya kafa yapısına uygun bir sevgili gerektir, ya da iki taraftan biri baskınsa diğeri onun suyuna gitmelidir, zannediyorum arası pek yok.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Katılıyorum ya, diğer yerlerde böyle değil. Bu ülkede bün farklı sınıf var, sen kabul etsen karşındaki etmiyor.

0|1
    0|0
  • Yaşam biçimlerinin uyumu daha önemli

0|1
    0|0
  • Dayatma yoksa sorun olmaz ama benim dediğim doğru fanatikçi ise hayır

0|1
    0|0
  • Düşünceye saygı varsa sıkıntı olmaz.

0|1
    0|0
  • sıyaset aska karısmamalı ama her ıkı taraftan bırı haın degılse tabı

0|1
    0|0
  • Aşka siyaset karışmaz ama salak insanlada ben birlikte olmam. Salaktan kastım CHP li olması gibi.

0|0
    0|0
    • 1ay

Bakınız şekil a.1 karışmaz deyipte karıştıran insan...

• Cahillik diz boyu...

0|0
    0|0
  • Cok etkilemez

0|0
    0|0
  • ikisi anlassa aileler bilemiyorum ya :D

0|0
    0|0
  • evliliğe niye siyaset katılsın ya ne saçma

0|0
    0|0
    • 1ay

Birazdan yorumları inceleyin :)

• olmaz sanmıyorum ben yapamam şahsen

0|0
    0|0
  • eski sevgilim akpyi tutmadigim icin benimle ayrildi oysa ben hicbi partiyi tutmuyordum umrumda bile degidi

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• görüş farklılığı hiç bir zaman önemli değildir önemli olan saygı ve eğitimli olmaktır ben iki tane yakın arkadaşım var biri chp li diğeri gs li ben bunların tam tersiyim tartışılacak bir konu varsa adam gibi tartışıyoruz hiç sorun olmuyor

0|1
    0|0
  • çok zor olur çok

0|1
    0|0
  • Memlekette o kadar ciddi bir kutuplaşma var ki, böyle bir ilişki yürümez demem abartı olmaz!

0|1
    0|0
  • Zıt kutuplar birbirini çeker demişler. Duymadın mı sen?

0|1
    0|0
  • Olaylı olur :D @HyPaTiaaa sence :D

0|0
    0|0
    • 1ay

Çok iyi anlaşabilmeleri lazım ayrıca radikal olmamaları yani fikirler savaşabilir lakin ilişkiye yansırsa kötü... Evlenmeden önce ufak bir denemesini yapın derim :) Kişilere bağlı bir durum misal ben dindar biriyle yapamam :)

• 1ay

Yaptığım yorumu bir daha yapamam 🙄 sana versin eig yi 😏

• Öyle bir karım olsa her akşam ver allahım ver.. Tayyara olan hıncımı ondan çıkartırım :))

0|0
    0|0
  • Asiriya kacarlarsa yurunez

0|0
    0|0
  • Bence sorun olmaz.

0|1
    0|0
Yükleniyor...