Tekmeci saldırgan tekrar yakalandı sizin görüşleriniz?

aynı şahısın tutuksuz yargılanma kararına itiraz edildi ve 3. kez tutuklandı, ben artık şuna eminim toplumun üzerinde bir deney yapılıyor, acaba bıraksak nasıl tepki alırız diye kitleye oynuyorlar, "cezaevinde can güvenliğim yok" demiş, peki sen ve senin kafandakiler dışarıdayken can güvenliği var mı kadınların? özgecanın katillerinide geberttiler mezarları nerede belli bile değil hatırladınız mı? bir ülkede adalet yoksa mazlum kendi adaletini sağlar unutmayın, bence bu eleman serbest bırakılmalı neden mi?

tenha bir sokakta yürürken karşına bir adam çıkacak belki, belki işinin başındayken belki tuvaletteyken belki yemek yerken dışarıda gerçi yiyemezsin artık. gördükleri yerde... (değiştirirler) ağzını yüzünü. (anladınız onu siz)

ne olacak biliyor musununuz? cenazene bir kişi bile gelmeyecek. gelirse aile üyelerin gelir, hala reddetmedilerse kimse bağıra bağıra "iyi bilirdik" diyemeyecekler, kendileri bile inanmayacak.

olmadı mı? insan içine çıkamayacaksın. madem içine cin girdi ruhsal sorunlar var bahane üretiyorsun kapatacaklar akıl hastanesinin birine, deli değilsen bile delireceksin, en sonunda intihar edeceksin.

o'damı olmadı? o kadar çok tepki topladın ki yurt içinde ve dışında. mutlaka içeri attıracaklar seni. içeride kim bilir hangi koğuş ağaları sana tecavüz etmek için sıraya girecek. ama merak etme, önce dini nikah kıyıyorlarmış, sonrası her gece tecavüz ama. islam hukukuna göre her şey, şeriat kurallarına göre ters ilişkiden tecavüz edicekler sana merak etme..

yine olmadı mı? o senin sığındığın islam hukuku dediğin şeyi yollayan var yukarıda. o soracak hesabını. bu dünyada hiçbir zarar görmesen bile, ahirette yaratan alacak aklını.

gerçekten kafayı yesen iyi olur.. çünkü senin serbest bırakılman asıl cezan olur, akıllı olan biri seni dışarıya salmaz, zira hayatının kalanında yaşayacakların biraz zor olabilir..

1|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bana asıl koyan ne biliyon mu? Böyle insanlar, hukukta ciddiye alınırken (halkin tepkisi olduğu için) karsidan karsiya geçen bir insani arabayla kasitli öldüren insan serbest kalıyor ve kimse buna bu kadar tepki vermiyor.

0|1
    0|0
    • 1ay

çünkü sevim tanürek'in katilleri kim bir araştır reis, kimin oğlu öldürdü aynı şekilde yıllar önce, deliller nasıl yok edildi bir araştır bakalım..

• 1ay

Eline sağlık dostum tamamını okuyamamistim

• 1ay

estafurullah ben teşekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu vahşi yaratığı bir salıp bir tekrar tutukluyorlar

0|0
    0|0
    • 1ay

salıp tutukluyorlar salıp bırakıyorlar, tepki geldikçe bidaha yakalıyorlar, bıraksınlar bıraksın bence.. gariban kendi adaletini sağlasın, malum bu ülkede adalet yok kendi adaletimizi sağlayalım, azıcık aklı olan bunu salarak "gerçek cezasını" vermiş olur.. içeri atılması ödül olur buna

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu adam serbest olcak biri onu benzetmeden o bir kiza tayt giydi diye tekme atcak

0|0
    0|0
  • Yakalanıp içeri atılsın.

0|1
    0|0
Yükleniyor...