Hayatınızda saçma sapan şeyler yaptığınız dönemler oldu mu hiç, bunu nasıl attınız üzerinizden?

Şöyle durup düşünüyorum da son günlerde kendime yakışmayacak o kadar anlamsız ve saçma şeyler yaptım ki ben bile hayretler içerisindeyim. Acilen bunu üzerimden atmam lazım dedim ve kendime geldim. Siz geçtiniz mi böyle bir dönemden?

0|1
22|22

En İyi Erkek Görüşü

• Mesela bir seferinde arkadaşla taş yontuyoduk, ben yonttuğum daşın üstünde oturuyomuşum, kırılınca taş dereye düştüm. Sonra 1 ay avlanamdım, mağarada dişi takımıyla deri tabaklama işlerinde çalıştım. Sonra üstüne oturduğum taşı yontmamayı öğrendim ama.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ks'ye üye olduğum ilk 3 ay o kadar anlamsızdı ki. Sonra lise 1'in başı da bir o kadar saçmaydı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Hayatımdaki en saçma şey şu siteye üye olmam ile başladı her gün 5 dk bakıp çıkacağım diyorum 30 bildirime yakın oluyor tek tek bakıp cevap vereceğim bildiğim şiirlerden yazacağım diye bir bakıyorum 3 4 saat gitmiş :D

1|0
    0|0
  • Gençlik yıllarımızda mantığımızı aşan şeyler yaptığımız oldu elbette...

1|1
    0|0
  • Ankara da yaşamak

1|0
    0|0
  • Çok yaptim atamiyorum. Aklima geldikçe utanirim valla

0|0
    0|0
  • 7/24 o dönemdeyim ben :D Çıkamıyorum işin içinden öylece kaldım :D Saçma sapan hareketler yapıyorum sürekli :D Nedensiz amaçsız. ^^

0|0
    0|0
  • Aşk yüzünden çok saçmalıklarım oldu, pişman değilim hakim bey

0|0
    0|0
    • 1ay

Boşver ya benim aşk olmadan oldu saçmalıklarım, yapacak bir şey Yok :)

• 1ay

Bende yapmıştım, hatta hala yapıyorum😂😂 çok ta takma, kimse hatırlamaz, İnan. Hatırlayan çıkarsa da amaaaan, hayat kısa😊😊

• 1ay

Haklısın takmamak gerek :)

• lisedeyken hergun sabah kuafore giderdim sonra okula hergun gec kalirdim bilerek okul girisinde sac sakal cevirmesine girmeyim diye genelde ilk ders hep yok yazilirdim sonra uzerini kalemle hocaya cizdirirdim apacinin tekiydim anlican 😂😂

0|0
    0|0
  • Anlamlı şeyler yaptığımda hep bir ihanet, dost kazığı gördüm. O yüzden anlamsız şeyleri seviyorum :)

0|0
    0|0
  • Zaten anlamsız şeyler yaptığını farkettiğin anda değiştirmek lazım durumu. Aksi halde daha sonradan değişmesi hiç mi hiç kolay olmuyor.

0|0
    0|0
  • kaza yapacağımı bile bile sürat yapıyorum..
    yeterli sanırım..

0|0
    0|0
  • Mesela ks de zaman gecirmek sacma ve bos geliyo bana. ama yinede burdayim hala. enteresan

0|0
    0|0
  • zamanla geçeceğini biliyodum

0|0
    0|0
  • Evett bir dönem yaşadım.

0|0
    0|0
  • Yok bu yüzden erken yaşlandım

0|0
    0|0
  • sevgilime trafikte oral seks yaptırmıştım.

1|0
    0|0
  • içerek atlatabildim

0|0
    0|0
  • Her zaman saçma şeyler yapıyorum ve bunun düzeleceğini pek sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Ne yaptın mesela

0|0
    0|0
    • 1ay

Boşver orasını

• 1ay

Soruyu soran sen tribe giren sen nasıl bir cvp vermimizi bekliyorsun anlamiyorum ki

• 1ay

Burda soru benim yaptığım şeyin saçma olup olmaması değil, dikkatli oku

• Ne yaptin😄

0|0
    0|0
  • Bana biraz saçma geliyor bunu söylemek ama fotoda çok tatlı çıkmışsın bu sefer😊

0|0
    0|0
    • 1ay

Bu sefer demek 😄

• 1ay

Rica ederim falan deseydin ama 😄 O kadar da değil

• 1ay

Rica ederim😂😂😂

• Zamanla attım üzerimden.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Evet son dönemlerde bende bahsettiğin gibi bana yakışmayan birçok tavırlarım vardı. Örneğin hiçbir insana kin tutmayan ben artik insanlara karşı kin, nefret, ofke duymaya başlamıştım. Sonra bu durumu farkettiğim an, kendim olmaktan çıkma düşüncesinin verdiği korku çabuk toparlanmama neden oldu

0|0
    0|0
  • Evet.. Maaleseff

1|0
    0|0
  • Oldu tabii bilmiyorum değişiyor insan

0|0
    0|0
  • Herkesin olduğu gibi benimde olmuştur ama kafama çok şey takanlar dan degilim

0|0
    0|0
  • Karsi cinsi uzup dalga gecerdim simdi cok sacna geliyo:))

0|0
    0|0
  • Yaptım tabi yapmazmıyım Allah kahretmesin beni.. Ama nasıl o moda girdim anlayamadım

1|0
    0|0
  • bazen oluyor.. ama buna neden olan seyleri halletmeye calismak kendimi toparlamaktan daha zor.

0|0
    0|0
  • Evet mesela zerre değer hak etmeyenler için gecelerce gözyaşı döktüm. Yani dökmüşüm

0|0
    0|0
  • Olmadi.

0|0
    0|0
  • Okadar çok ki

0|0
    0|0
  • Bilerek işlediğim günahlarım var..

0|0
    0|0
  • Evet oldu hiç atlatamadim

0|0
    0|0
  • her insan illaki sacmalamistir donup geriye baktigi zaman pisman olur ama herseyin bir sebebi var biz bu sacmaliklari bidaha tekrar etmemek ve ders cikarmak icin yapiyoruz zaten

0|0
    0|0
  • Evet geçtim hala da boş boş hissediyorum okulum var ama sevemiyorum iyi bir yer olmasına rağmen , 6 7 ay mnce bana takan zararlı bir insana xarar vermeyi düşün0yorum kısaca malım

0|0
    0|0
  • Çooook

0|0
    0|0
  • Oldu nefret etmeyi öğrenerek attım

1|0
    0|0
  • Zaman sadece
    O zaman içinde de hata etmesen atlatıyorsun

0|0
    0|0