Evde vakit geçirmek mi yoksa dışarısı?

Hangisini daha çok seversiniz? ben okul harici evden çıkmıyorum. üniye başladım arkadaşlarım geziyorlar ben evden adımımı atmıyorum böyle daha mutluyum neden bilmiyorum. kendimle barışık biri degilim zaten ne önerirsiniz bana benim gibi olan yoktur heralde başka :/

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Selam ev kedisi,

Kendinle barışık değilsin, evde oturuyorsun, karpuzu büyütüyorsun, yumurtayı çatlatıyorsun derken bir bakmışsın hayat sana kazık atmış

Kardeş seni tanımıyoruz tabi ön yargılarla yaklaşmak istemiyoruz ama, sorun ne kardeş? Koca mı bulamadın, onun çilesi mi

1|0
    0|0
    • 1ay

İnsanlarla vakit geçirmeyi sevmiyorum onlar da beni pek sevmez

En İyi Kız Görüşü

• Çık arada çevre edinirsin iyi olur İnsanlarla iletişim kurmak iyidir sanki dışarıya çıkanların hepsinin tipi iyi mi

1|0
    0|0
    • 1ay

Malesef iyi çok fiyakalı giyiniyorlar ben sevmiyorum öyle değişik biriyim sanırım çağa ayak uyduramıyorum :(

• 1ay

Evde mutluysan evde dur ben de evi seviyorum :)

• 1ay

Zaman kötü :D

Erkekler Ne Diyor 10

• disarda kimse yok pamps son 10yilda cok seyler degisti cocuklar sokakda oynamiyo gelen gecen ya ise ya okula

1|0
    0|0
  • ev kanks

1|0
    0|0
  • Kendinle barış

1|0
    0|0
    • 1ay

Nasıl

• 1ay

Kendine kızdığın sebebleri bir kağıda yaz ayna karşısına geç oku ve cevapla

• Valla bende aynı sen gibi evden çıkmayı sevmiyorum :(((

1|0
    0|0
    • 1ay

Hem ben 18 yaşındayım bir yandan diyorum en güzel yıllarımı evde mi geçiriyorum acaba ama hep erteliyorum o kadar alışmışım ki

• 1ay

Sen yinede çıkmaya bak. Asosyal olma... Gez dolaş stres at..

• Evi severim

0|0
    0|0
  • Bu mevsimde evde olmak daha keyifli

0|0
    0|0
  • Evde. Özellikle balkonda :) çay+sigara/abur-cubur

0|0
    0|0
    • 1ay

Evet balkooon :)

• 1ay

Çarşamba, perşembe, cuma okul var saat sabah 11 de. Perşembe günü saat 9 da ders başlıyor ben zaten her sabah 8 de net uyanırım. Eh bu keyfi yaşamak için yeterli vaktim oluyor çoğu zaman. Tek derdim kruvasanlarımı evdeki yamyamlardan saklayabilmek :D

• 1ay

Hahaha :D :D

• evdee

0|0
    0|0
  • Dışarısı vakit geçirmek için evden daha iyi.

0|0
    0|0
  • en iyisini yapıyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...