Kılıçdaroğlu çoğu konuşmasında neden Osmanlı Devleti ne saldırıyor Osmanlı ile derdi ne?

Kılıçdaroğlu çoğu konuşmasında neden Osmanlı Devleti ne saldırıyor Osmanlı ile derdi ne?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• sanane bundan

0|0
    0|0
    • 1ay

Bu ülkenin ana muhalefet liderinin dedikleri herkesi ilgilendirir tabi siz ot bir nesil olduğunuz için

• 1ay

seni niye bu kadar dertledi ki simdi

• 1ay

Dertlenmendim sadece Kılıçdaroğlu nun neden taktığını merak ettim

• O adam artık muhafazakar kesimin oylarını toplamak için daha sağa yakın konuşmaya başladı. Osmanlı'ya sürekli saldırması kendi işine gelmez yoksa Osmanlı hayranı değildir tabi

0|0
    0|0
    • 1ay

Muhafazakar değil mezhepsel diyecektin heralde dilinde bir Osmanlı

Erkekler Ne Diyor 12

• Ermeni cocugu bir mason cunku..

0|1
    1|0
  • Osmanlıyla bir derdi yokta 100 yıl önce yıkılıp gitmiş , bir daha da asla geri gelmeyecek olan bir devlet için bu osmanlı özentiliği nedir? Önce buna bir cvp verin hele. bir de akıl var mantık var eğer osmanlı hala varlığını devam ediyor olsaydı bu gün tahammül edemediğin araplar senin vatandaşın olacaktı. Ortadoğu bataklığından zor kaçmışız hala daha oraya çekmek için bu heves nedir. Daha kürtlere tahammül edemiyorsun o kadar arapa nasıl edeceksin

0|0
    0|0
  • Doğru olani yapiyor

1|1
    0|4
  • Ulkeyi Atatürkçü ve Osmanli torunlari diye böldüler bizimkiler hâlâ uyuyo

1|1
    0|0
  • osmanlı dönemi bitti. :) bunlar osmanlı ayağı ülkeyi bölecek yavaştan bende Şu an osmanlıyı istemiyorum cumhuryet daha güzel.. bende karşıyım şu an için osmanlıya.

1|0
    0|1
  • Peki Cb'nin Cumhuriyetle derdi ne?

0|0
    0|0
    • 1ay

Onu cumhurbaşkanına sorabilirsin ben CB değilim bilmiyorum aynı zamanda Kılıçdaroğlu olmadığım içinde Kılıçdaroğlu nun derdini de bilmiyorum

• Kılıçtaroğlu chp olduğu sürece oy falan verilmez

0|0
    0|0
  • Mitinglerde Tanrı diyor adam :D

1|0
    1|0
    • 1ay

Hiç dinlemediğim için mitinglerini o konuda bilgim yok

• 1ay

Ben bir kere denk geldim 30 saniye falan dinlemiştim Tanrı diyince uyuz oldum

• Sizin Cumhuriyetle derdiniz ne asıl soru bu?

0|1
    0|0
    • 1ay

Benim cumhuriyet diye bir derdim yok benim dertlerimi ben belirlerim bende cumhuriyet diye bir dert yok çünkü sandığa gitmekten insanlarla seçim tahmini yapmaktan mutluyum

• 1ay

Ama Osmanlıyı ve hilafeti tercih ediyorsunuz.

• 1ay

Osmanlı yı tercih etsem seçim sandık demem
      Hilafet ayrı bir makam ayrı bir konu

• sizin cumhuriyetle derdiniz neyse bizimde derdimiz o, yeterince açık..

0|0
    0|1
  • Annesi ermeni diye biliyorum yetmez mi

0|1
    1|1
  • Herkesin hayatına kimse karışamaz, dinci yobazlar da cumhuriyete saldırmasın o zaman.

2|0
    0|4
Yükleniyor...