Universitedeki ortamima sinifima alisamadim ne yapmam gerekiyor?

Bir vakif universitesinde okuyorum, 1. siniftayim. Ilk once internetten bir kiz ile gorustum ayni bolum ve ayni siniftaymisiz. neyse onunla gorustum oryantasyon zamani.. 1, 2 ay onunla takildim neredeyse ama ona kendimi yakin hissetmiyordum. Diger bir kac kizla da cekindigim icin tanisamamistim, sonra onlar geldi yanima tanistik 1 haftadir bana cok soguk duruyodun dediler dovcektik diye sakaya vurdular. Hepimiz beraber takiliyoruz ama ne bileyim kendimi tuhaf hissediyorum, su an kimseyle yakin degilim gecmisimin etkisinden dolayi tereddut ediyorum yakin olursam bana nasil davranicaklar diye. Nasil davranmam gerektigini bilmiyorum. Hep onlarla mi takilmaliyim yoksa tek mi bilmiyorum. Kendi ayaklarimin uzerinde duramamaktan kendimi ifade edememekten sikildim. Whatsapp grubundan bir mesaj gelince heyecan yapiyorum. Gercekten son zamanlarda strese girdim. insanlarda kotu bir izlenim birakmak istemiyorum..

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• 1. sınıfta normal boyle olması.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Birinci sinif daha cok yeni :) kendi universite hayatima bakiyorumda 1. Sinifta sadece 1 arkasadim vardi. Son sinifa geldigimde herkesle muhabbetimin oldugunun farkina vardim. Zaman gectikce o insanlara alisiyorsun isiniyorsun. Fakat bende de soyle bir ozellik var kimsseyle kotu olmak istemem. Yanlis taninmaktan korkarim hep iyi biri olarak hatirlanmak isterim. Bu yuzden genis bir arkadas cevresindense 2 3 tane samimi arkadasim olsun gerisiyle merhaba merhaba o kadar diye dusunurum. Yenisin. Bende ozelde okudum. Zamanla alisacaksin :)

0|0
    0|0
    • 1ay

Cekiniyorum biraz galiba, ben de insanlar yanlis anlasin istemiyorum ya insallah alisicamm

• 1ay

Insallah degisecek :) kendimi ifade edebilsem bir.. edemeyince insanlar kullaniyor bunu halletmem lazim

• 1ay

Evet bu konuda dikkat etmelisin gercekten

Erkekler Ne Diyor 4

• ya bu kadar kasma zaten okul bitince muhtemelen hiç birisiyle görüşmeyeceksin. Üni arkadaşlıkları lise arkadaşlıkları gibi içten ve samimi olmuyor pek. Zamanla kafana uygun birisini bulursun dert bu değil. EĞer bölümden memnun değilsen o zaman sıkıntı var demektir.4 yıl boyunca sevmediğin arkadaşlara tahammül edebilirsin belki ama bütün ömrün boyunca sevmediğin bir mesleği yapmaya tahammül edemezsin.

0|0
    0|0
    • 1ay

Bolumden memnunum.. erkeklerle aram iyi hatta ama kizlarla biraz daha yuzeyselim

• 1ay

ee tamam işte zamanla çevren de genişler dert etme fazla. daha 1. sınıftasın yani hepi topu 2,3 ay olmuş erken henüz. Rahat davran kendin ol kasma fazla.

• bir şey yapman gerekmiyor derslerine odaklan sadece

0|0
    0|0
  • Kezban vakası

0|0
    0|0
    • 1ay

Ne ilgisi var tam olarak

• 1ay

Yazin bir yerde calisicam insanlarla ic ice olacagim bir yerde. Belki ozguven kazanirim boylece

• 1ay

İnşallah

• benim kız halim. d

0|0
    0|0
    • 1ay

Hadi ya.. adina uzuldum

• 1ay

Simdi onlara haber vermeden kutuphaneye gidip ders calissam falan yani onlarsiz bisey yapsam tavir alirlar diye korkuyorum. Cok takiyorum ya

• 1ay

Sacmalama ya git ne var bunda

Kızlar Ne Diyor 2

• Aynen ben de memnun değilim.

0|0
    0|0
  • Bende senin gibiyim sadece bir arkadaşım var hep onla takılıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...