2040 yılında Türkler azınlık olacak. Ne düşünüyorsunuz?

“Kürt nüfusu ikiye katlanırken Türkler yerinde sayıyor ve önümüzdeki 2000’li yıllara doğru Kürt nüfusunun Türk nüfusunu aşması işten bile değil.

Bu çok önemli.

Nasıl bir dönem Türkler doğudan Rum asıllı Anadolu’ya doğru akıp halkı Rum olan devlet içinde yer aldılarsa, hem de saldırı ruhuyla bu topraklarda kendilerine yer açtılarsa, biraz daha değişik olsa da benzer bir tarzda Kürtler’in akışı var.

Gene doğudan batıya. Şimdiden İstanbulları biliyorsunuz. İzmirler, Adanalar milyonlarca Kürt’e sahip. Hem de en aktif en dinamik kesimler…Türkler ise biraz rehavette!

2011'de Türkiye'yi ziyaret eden K. Iraklı resmi bir grup Ankara'da bir düşünce kuruluşunda yaptığı toplantıda "Eskiden Mersin üzerinde denize açılan bir Kürdistan istiyorduk artık vazgeçtik.
Çünkü siz Türkler Anadolu'yu 1000 senede Türkleştirdiniz, Biz 100 senede Kürtleştirebiliriz" açıklaması demografik savaş anlayışının hakim olduğunu göstermektedir. Bir süreden buyana PKK'da "İstanbul'u, İzmir'i size bırakmayız. Diyarbakır'ı biz yöneteceğiz, geri kalan bölümü ise birlikte yöneteceğiz" demektedir.

1-Pkk nın aktifleştiği1990' dan 2005' e kadar olan verilerde Türkiye nüfusu toplam %24 artmıştır. Bu oranı aşan başka bölge bulunmazken Güneydoğu'nun oranı %40 tır.

2-Güneydoğu' daki bu artışla birlikte Türk bölgelerindeki nüfus azalması da dikkat çekicidir. Karedeniz bölgeinde artış %2, İç Anadolu bölgesi %23 tür.

3-Bununla birlikte Kürt nüfusu tüm Türkiye ye ciddi oranda dağılmıştır. Sadece İstanbul'daki Kürt nüfusu 2 milyonu aşmaktadır.

1927 rakamlarına göre bugün Türkiye’de 6 milyon Kürde karşılık, 60 milyon Türk yaşaması gerekirdi. Eğer Kürtçülerin iddiası doğruysa, yani Kürtler 20 milyonsa, bu Kürtlerin normalin 3 katından fazla artmış olması anlamına gelmektedir.

5-Bu Kürtçü varsayım eğer doğruysa, bu ülkede nüfusa her 1 Türke karşılık 5 Kürt ekleniyorsa, bu durum ancak olağanüstü bir nüfus planlaması ile açıklanabilir.

Güncellemeler:
Ha unutmadan 4 milyon suriyeliyi de eklersek onların dogum hızına bakarsak Ulkenin gelecegi tehlikede.

0|0
018

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...