Yurtdışın da yaşıyan Türkler çok şanslı bence sizce de öyle mi?

Yurtdışın da yaşıyan Türkler çok şanslı bence sizce de öyle mi? Bence çok iyi imkanlara sahipler +2 dil biliyorlar ve ya daha fazla.

Güncellemeler:
1ay Kimseye özendiğim filan yok soğudum sadece bıktım.

0|0
7|4

En İyi Erkek Görüşü

• Hele hele ABD'de yaşayan Türkler çok şanslı.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bilmem oylemiyiz

0|0
    0|1
  • bilmem belkide

0|0
    0|0
  • yani dil imkan konusunda şanslıyiz ama surekli yabanci etiketiyle gezmek kolay olmuyo illede vatanim illede vatanim ;)

0|0
    0|0
  • Bir insanın kendi vataninda neredeyse hiçbir konuda yeterli imkana sahip olmaması, yurtdisina cikinca refaha ulasmasi, kafasinin rahatlamasi şansızlık olur ancak

0|0
    0|0
  • Arti dilden baska bir avantaji yok.

0|0
    0|0
  • uzaktan hersey hos görünüyor

0|0
    0|0
  • ben vatanima geri döndum artik

0|0
    0|0
    • 1ay

Bu ülkenin kaymağını sizler yiyosunuz zaten.

• 1ay

yurtdisina cikarsan daha cok zorlanirsin :)

• 1ay

Tamam anlıyorum.

Erkekler Ne Diyor 3

• yani devlet ve ekonomik şartlar olarak memnunlar evet fakat ayrımcılık olarak hiç memnun değiller daima türk oldukları için önyargı ile yaklaşılıp 2. sınıf insan muamelesine uğruyorlar. Çoğu da türkiyeye dönmek istiyor ama ne dönebiliyorlar ne de dönünce buraya alışabiliyorlar

0|0
    0|0
  • Ben yaşıyorumda noluyor. Iyi imkanlara bakma, insan istedikçe isteyesi geliyor yani aynı şeye geliyor sizden daha mutlu değiliz. Davulun sesi uzaktan hoş gelur zaten.
    Ama benim için tek hazinem bilgim kültürüm, türkiyede doğsaydim bu bilgileri kesinlikle elde edemezdim. Fransaya borçluyum bunları

0|0
    0|0
    • 1ay

Benim gibi pisliğini çekseydin anlardın sürünüyoruz resmen.

• 1ay

Tamamda benim ailem de borç içinde hem babamın nasıl çalıştığını bilmiyorsun bile hem sonuçta yabancı ülkedeyiz ne kadar benimsesekte bu böyle.
      Hem ben büyük şehirde değilim gezme fırsatım olmuyor para var da ne sanki arabam var bugüne kadar tek okula gittim o arabayla.
      Tek bir tavsiyede bulunim imrenme hiç birşeye

• 1ay

Imrenmiyorum soğudum zaten sevgilim de başka ülkede.

• Aynen ama Türkiye gibisi yok 😊

0|0
    0|0
Yükleniyor...