Sizce de GÜNAH değil mi?

Parti'nin başkanı tövbe haşa Allah'tan korkmuyorum diyor
İmam Hatip leri ve Diyanet'i kaldırmak istiyor
Zamanında Kur'an'ı Kerimleri kaldirtiyor hocaları asiyor (örn=iskilipli Atıf Hoca)
Laikliği savunuyor ama dine başörtüye karışıyor sonra kendi uyguladığı laiklige tezat oluyor. Vsvs sayamadığım bir sürü Islama aykırı yatırımları var ama çoğu kişi bu partiye oy veriyor.
Bence bu Allah'a şirk koşmaktir, Allah düşmanları ile aynı safta durmaktir yani çok büyük GÜNAH tır. .. Kimden bahsediyorum tabiki CHP... Allah'a inanlar bir kez daha düşünsün oy veririken...
Siz ne düşünüyorsunuz haksız mıyım?

Güncellemeler:
1ay Güncel

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• tabiki de günümüz chp si allah korusun iktidara falan gelemezde gelirse hemen
    terket ülkeyi :D :D :D :D

1|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ülke bugün o andavallara kalsa ne ben ne diğer kapalı insanlar ne de kapalı annelerimiz rahat rahat sokakta gezebilirdi ne de iş bulabilirdik Allah biliyor da başımıza onları getirmiyor çok şükür 😄

0|2
    1|0
    • 1ay

kesinlikle katılıyorum ve oy verenler bnce Allah' a şirk koşanlardir.

• 1ay

Oy verenlerin kesinlikle imanından şüphe duyuyorum yok diyemem ama şüphe ediyorum maalesef.. Bir zayıflık var onlarda işlerine gelmiyor çoğunun

• 1ay

Yapılan bütün inkiplar islami yıkmak için yapılmış bakin;
      Harf inkilabi Osmanlıca Arap alfabesinin harekesiz halidir yani Arapça dır bu yüzden ülkemiz Kur'an'ı Kerim okuyor fakat harf inkilabi yüzünden anlayamiyoruz
      Halifeligi kaldirmak. Hem sözde tecavüze karşı geliyorlar hem de laiklik adı altında her türlü zina serbest vs birçok tezatlik var. İlanları şüpheli kesinlikle

• düşünceni kendine saklasan?

0|0
    1|3
    • 1ay

yorumunu kendine saklasan

• 1ay

yorum olarak duymak istediklerini beğenip, karşı çıkanları eksilemen de baya gülünç

• 1ay

lan kes sesini Allah düşmanları sizi

Erkekler Ne Diyor 1

• allah katında Allahtan en çok korkan en ustunumuzdur buyrulmustur diye biliyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...