Kız kardeşimle aramızdaki kötü fark?

Kız kardeşimle aramda 1.5 yaş var. şu an o 16nın yarısında bende 18 yaşındayım. Size şimdi onunla birlikte geçen küçüklüğümüzü anlatıcam. Ondan 1.5 yaş büyük olmama rağmen hep o benden büyüktü ya da ben uzun oldugum zamanları hatırlamıyorum. Aramızdaki yaş farkı az oldugundan küçükkenki psikolojik olarak onu büyük sandığımdan. O beni kardeşi bende ablam olarak görüyordum. Küçükken böyle onu ablam gibi hissettim işte neyse biraz büyüyünce işte. Ben 7 8 sınıftayken aramızdaki fark baya açıldı yalnız burdaki tek faktör boy değil yani sanki ben onun yanında hep çocuk gibiydim. O sanki daha olgundu. Mesela markete giderdik bazen ben bişeyler almak için anneme derken o ablacım büyüdün artık falan derdi. Neyse 8de ben 140 145 falandım oda o zamanlar 170 vardı sanırım. Bilek güreşi falan yaptıgımızda hep yenilirdim. Ve yenilmekten çok onun hiç zorlanmaması moralimi bozardı. İki elle bile yapsam yenemezdim. Mesela koşu yarışı yapsak o beni geçerdi. Yani herşeyde benden üstündü. Bende bu yüzden onu abla olarak görüyordum. Babam araba kullanmayı öğreticekti. Şimdiye gelirsek o şu an 182 ve ben 167yim. Niye bu kadar fark var bilmiyorum. Ama şu an bile beni bilek güreşinde yeniyo.

0|0
2

Kızlar Ne Diyor 2

• Olabilir normal

0|0
    0|0
    • 1ay

Nasıl normal benden bu kadar büyük olması

• 1ay

evet abla sen

• 1ay

Okuyorum

• Takma rahat ol

0|0
    0|0
    • 1ay

yok takmıyorum sadece anlattım. Ama ondan çok küçüğüm ya. Annem 177 annemdende çok küçüğüm

Yükleniyor...