Ne yapmaya çalıştığını farkındayım?

Doğruyu söylemek gerekirse ne yaptığının farkındayım.Çocuk çok yakışıklı ve beni sadece bakışları ile etkileyip aşık etmek istiyor. Bir çok kez aynı ortamda bulunduk ama ben bunu yapmaya çalıştığını yeni fark ettim arkadaşlarımda. Sadece bakarak kızı etkileyip kendine aşık edip bağlamak istiyor ama bilmediği bir şey var ve ben başka birine aşığım bunu yapmasıda hiç hoşuma gitmiyor etkilenmeyeceğimi nasıl belli edebilirim çünkü etkilenmek yerine aşırı sinirimi bozuyor ne yapmalıyım bakışları rahatsız edecek boyutta

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ne bakiyosun de

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sende de kabahat var bence. Eğer ona sert bir biçimde gözlerini belerte belerte kaşlarını çatıp bakarsan öküz değilse mesaj ı alır bence.

0|0
    0|0
    • 1ay

Buna benzer bir şey bende yaşıyorum o yüzden üzerime alındım ama benim k biraz daha farklı sanırım. şu an amacım kimseyi rahatsız etmek değil , birazcık çekingenim hatta kızı faceden ekledim kabul etmedi ondan sonra bende ilgiyi kestim fakat bu sene tekrar bakmaya başladı bende karşılık veriyorum bir daha ki sefere karşılaşırsak selam vericem eğer karşılık verip ilgili davranırsa konuşurum olmazsa yoluma bakarım.

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir gün böyle hayırdır der gibi göz kırpıp başını salla, bak bir daha yapıyor mu.

1|0
    0|0
  • Ne bakıyorsun mal " de

1|0
    0|0
  • Onu görmezden gel.

0|0
    0|0
Yükleniyor...