Sizce Hayatta Kadınlarmı Yoksa Erkeklermi Daha Cesur?

Bu yaşınıza kadar gördüklerinizden veya deneyimlerinizden hayatınızda kadınlarmı yoksa erkeklermi daha cesurdu?

0|0
9|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Çok zor soru cinsiyet olarak sormuşsun ama cinsiyet olarak bakamıyorum olaya nedense kişiye göre değişiyor çünkü 1 milyon erkekten daha cesur kadın da var bahsettiğim kadından daha cesur erkekte

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• kadinlarr

0|1
    0|0
  • Neye gore soruyorsun bu soruyu?
    Bazi konularda erkekler ve bazi konularda erkekler daha cesurdur.

0|1
    0|0
    • 1ay

tamam neye göre olduğunu söyleyebilirsin genel itibarı ile sordum

• 1ay

Uykusuzlikta erkekler erkekler diye iki sefer yazmisim zaten 😕😕

• Kışiye gore degisir bence. Erkekten cesur kadında gordum kadından cesur erkekte gordum. Yani tek tek sayamıcagımıza gore sayısını bilemeyiz. Kisiye gore degisir.

1|0
    0|0
  • A erkekler tabi Bir bebeğe bir kıza tecavüz edecek kadar cesurlu !

0|2
    0|1
    • 1ay

Bunu genelleme yaparak söylemen gayet beyin yoksunu bir kişiliğe sahip olduğunu ortaya koyuyor.

• 1ay

noldu HD beynli Yarası olan gocunur kimse yorum atmamış onca adamlardan sen atın demek ki yaran var yürü çok konuşma bana sende var beyin hocanın şeyine doğru bidaha yorum atma hade

• Erkekler kalıpları gereği :)

0|1
    0|0
  • kadınlar kesinlikle

0|1
    0|0
    • 1ay

neden?_

• 1ay

ilişkilerde her turlu çılgınlık kadınlardan çıkar genelde ve atiyorum bir ilişkiye başlanacak ama bir türlü baslanamiyo kadın adım atmaktan cekinmez vs. en azından ben boyleyim

• Kadınlar en cesur varlıklar

0|1
    0|2
  • Erkekler

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Duygusal açıdan bakarsan kadınlar duruş olarak bakarsan erkekler.. ilişkiyi yürüten kadının cesareti olur genelde ama aykta tutan erkeğin duruşudur hayattada öyle biz duyguları göstermekten korkarız onlar korkmaz

0|1
    0|0
  • çok cesur kadınlar da tanıdım erkeklerde ama bence bu konuda biraz toplumsal rollerin etkisi ön plana çıkıyor. Kız benle ava gitmek istiyor ama kadın kimliğine yakıştıramıyor :) Şimdi kim cesur bu durumda

0|1
    0|0
  • Şu dünyada insan olmayı becerebilenler cesur.

1|1
    0|0
  • ikiside bence degisir duruma gore ben ne kadinlar gordum erkeklerden daha cesur ne erkekler gordum taskiran kiza tas cikartir ikiside mumkun yurek cinsiyette degil sol yaninizda

0|1
    0|0
  • Çok açık net söylüyorum burda kadınlar erkeklerden daha cesur yazanlar ya feministtir ya da cesur kelimesinin anlamını bilmeyen yarı cahillerdir.

0|1
    0|0
  • Kadınlar daha cesur

1|1
    0|0
  • Bence CESUR olandır. cesur

0|1
    0|0
  • Erkekler

0|1
    0|0
  • Kesinlikle kadinlar