Şimdi ne yapmalıyım?

Ben kapalı bir kızdım çocukken kapanmıştım ve tam bilincinde olmayarak örtünüyordum bundan 1 hafta önce açıldım bu benim kararımdı zorla böyle bişey yürümezdi içimden gelmiyordu. Neyse açıldıktan sonra eski sevgilim ben seni ne bilirdim sen ne çıktın seni tanıdığım güne lanet olsun herkes mesaj attı açılmış diye falan diye mesaj atmış çok üzüldüm ve pişmanlık yaşıyorum insanlar hep mi böyle görecek beni açıldım diye korkuyorum ben şimdi ne yapayım tekrar kapanmalı mıyım? 😔

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• Şöyle söylim açıkken kapananı kutluyorlar kapalıyken açınanı kınıyorlar doğrusu ne sence

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tesettur bir ibattir ve ibadetler kul icin degil Allah icin yapilir. Senin bilincsiz kapaliliginin yeterli kiymeti yok onemli olan yaptigin seyde bilincli olmaktir. Birak cenesi olan konussun sen acik olmayi sectiysen kararinin arkasinda dur. Yalniz su var kapanmak zor bir aliskanliktir bunun beraberinde getirecegi seyleride ustlenebilecek sorumlulugu almak zordur. Hani acilmaya karar vermeden once nedenleri nicinleri iyice dusunmek lazim. Kul icin degil Allah icin yeniden sorgulamak lazim o zaman daha dogru karar verirsin 😊

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Olmaz öyle, kapan açıl oyun değil bu... Bu sefer daha dal af yersin, bak şimdi de geri kapandı diye, artık kapanma... Sen nasıl istiyorsan, öyle yaşamalısın. Kapandıysan çocukken, şimdi açılmışsın bir kere yaptın bunu. Daha da kapanma, o kişilere de hesap vermek zorunda değilsin...

0|0
    0|0
  • Açık olanlar ne oluyor onu anlamadım :) ahahahha taktığın şeylere bak yaa. Bırak şu salak seviyesiz , çomar , cahil yobazları. Adı üstünde eski sevgili neden önemsiyorsun ki. Seni senin kararlarına saygı duyarak kabul eden başka bir sevgili bulursun olur biter

0|0
    0|0
  • kimsenin yorumuna gore birsey yapma yaparsan yap kendin icin yap ama bir acilip bir kapanir bir acarsansan farkli gozukursun o yuzden brseyde karar kir onda sabit kal

0|0
    0|0
  • Sen kendi kararını vermiş ve uygulamışsın bu hayat senin ister açılırsın ister kapanırsın. O onun karaktersizliği kendisi müslüman geçinir müslümanlığa insanlığa yakışmayan hareketler yapar boşver sen canın neyi nasıl yapmak isterse öyle yap

0|0
    0|0
  • Salla insanları türk halkı kadar birbirini çekemeyen bir toplum yoktur dünyada

0|0
    0|0
  • eski sevgilin adam olsun önce, din iman senin kalbinde, kimseyi ilgilendirmez

0|0
    0|0
  • ne alakası var zorla hiçbir birşey olmaz zamanla kabullenen kabullenecek seni zaten kabul etmeyen seni anlamayanlardir

0|0
    0|0
  • millete ne bakiyosun insanin icinden gelicek, kafani actin diye sanki namus gitti. Allah la senin aranda ona hesap vericeksin baska kimseye degil !!

0|0
    0|0
  • Radikal kararlar alabilecek kadar cesur olan insanları yobaz insanlar her daim önce dışlayıp sonra ezemediği için yenilmiştir. Kendi kararından cayma, ister kendi kararınla açık kal, ister kendi kararınla kapalı kal.

0|0
    0|0
  • İçinden ne geliyorsa onu yapın, bırakın artık topluma göre yaşamayı.

0|0
    0|0
  • akıl si k degilki millete sokasin onlara ne

0|0
    0|0
  • Kesinlikle milletin yorumuna gire yasama. Dogru bildigin gibi yasa.

0|0
    0|0
  • B*kunu çıkarmış olursun tekrar kapanırsan insanların ne düşündüğünü boşver nasıl istiyorsan öyle yap

0|0
    0|0
  • Yok salla ne yaparsa yapsınlar kimsenin lafını önemseme değmez kendi kararlarını kendin ver.

0|0
    0|0
  • kendi kararin neyse onu yap milletin dediklerine gore yasamiyosun bu hayati bu senin hayatin sonucta dik dur

0|0
    0|0
  • Sen senin icin kapanmiyosun ki?

0|0
    0|0
  • Allah için kapan başkası laf Dedi diye deyil

0|0
    0|0
  • yaz bakıyım bir

0|0
    0|0
  • sen elaleme bakarsan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yok ya kuzenimde açılmıştı ilk 1 ay öyle oluyo sonra unutuluyor hiç canını sıkma. Nasıl mutluysan öyle davran

0|0
    0|0
  • Tekrar kapan tekrar acil. Işin gücün eğlence nasil olsa. 👌

0|0
    0|0
  • insanların ne dusundugune bakarak hareket etme kendin ne istiyorsan onu yap

0|0
    0|0
  • Sakin kapanma birak elalem ne dusunurse dusunsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...