Bu nun sebebi nedir?

lise son dayım kantinde tek başıma yemek yiyorum bir tane alt sınıflardan 1 tane çocuk 2 kız kantinden bişiler aldılar geldiler arkamda ki masaya oturdular çocuk bana demez mi kardeşim bir arkadaki masaya geçebilirmisin çocugu ters ters baktım kaltım geçtim öndeki masaya oturdum ee noldu ki m k yani niye böyle bişi yaptı simdi ben bizimkileri toplayip s i ktricem bu çocugu :D

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• bende lise sondayim 😊 bence cok ta takma emreder bir sekilde demediyse. yok bisey yapcaksanda treni kacirdin o an alicaktin havasini

0|0
    0|0
    • 1ay

emreder bir şekilde demedide niye böyle bişi yaptı heryer bomboş tren felen kaçmadı ayrıca ben kapanmadan bir mevzu kapanmaz :D

• 1ay

bakalım takmamaya çalişiyorum da içim içimi kemeriyo böyle deneyecegim teşekkür ederimcanım :D

• 1ay

tesekkurlerrr

En İyi Erkek Görüşü

• Bebe onu diyince dalsaydın ya niye bu kadar bekledin

0|0
    0|0
    • 1ay

öyle diyince zoruma gitti ama bişi diyemedim neden se ters ters bakmakla yetindim ama si kti recem kafaya koydum

• 1ay

öyle olucak büyük ihtimalle saol kardeşim

• 1ay

Öd kolay gelsin

Kızlar Ne Diyor 1

• Sen geçsene kardeşim deseydin orda diyememişsin şimdi adam toplayıp dövcek misin yani

0|0
    0|0
    • 1ay

evet dövecem bir an kalktım sonra kendi kendime düşündüm niye kalktım ben diye

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...