Baş ağrısından uyuyamıyorum, ne yapabilirim?

Uykumdan uyandıracak kadar müthiş bir baş ağrısı çekiyorum aldığım alkolden ötürü sanırım. Kafamı duvarlara vurasım geliyo o derece. Ne yapıp bunu geçirebilirim?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Parol veya Vermidon.
    Sancı fazlaysa bunlar kesmez; daha hafif seviye bunlar.
    Dexfull var içtikten 30 dakika sonra ağrını hemen alıyor daha çok migren için doktor tavsiye eder ama bu saatte bulamazsın.
    Parol içip uyuman gerekir. Uyursan ağrı direkt geçer zaten. Uykuya dalmak için de uyku hapı iç. O da yoksa ''İçmeseydin o kadar '' diyorum ve gidiyorum :)

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bol bol su içmelisin alkolden sonra

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• minoset iç , olmadı başörtüyle alnını sıkıca sar , tabi evde başörtü varsa :D kesin chp lisinizdir sizin evde başörtü falan yoktur

0|0
    0|0
  • Tuzlu bişeyler ye ve 15 dakka kadar bekle, sonrasında ağrı kesici içip karanlık ve süper sessiz bir ortamda uyu.

0|0
    0|0
  • Uyumaya çalış geçmez o ağrı başka türlü

0|0
    0|0
  • migrenmi var?

0|0
    0|0
  • Ayaklarını hemen soğuk suya sok. Bir anda baş ağrır kesilicektir. Sonra bana dua et :)

0|0
    0|0
  • ağrı kesici yok mu kanka

0|0
    0|0
  • Alkol alma bide migren olabilir.

0|0
    0|0
  • sarmisak koklan

0|0
    0|0
  • minoset yut ocagi ac kafani atese tut alnin agriyodur buyuk ihtimal gecicrk

0|0
    0|0
  • minoset, parol, vermidon bunlar bir halta yaramaz. dicloflam al, başını sar, karanlık bir odada yat, ses kesinlikle olmasın. bende migren var ve böyle yapıyorum

0|0
    0|0
  • Minoset hapı varsa iç çok iyi geliyo bnimde sürekli başım Ağrıyo bu hapı içtiğimde 5 dakikaya geçiyo iyi gelir 😉😉👍

0|0
    0|0
  • Sebebini biliyorsun işte.

0|0
    0|0
  • Masaj yapayım 😊

0|0
    0|0
  • Buz koy basina

0|0
    0|0
  • istifra etmeyi dene vücudundan atılması gerek

0|0
    0|0
  • gecmiş olsun odan karanlık mı

0|0
    0|0
  • Sıcak su

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ağrı kesici iç ve hemen uyumaya çalış ila kısa sürece etki edecektir

0|0
    0|0
    • Alkol içmiş ağrı kesici al diyorsun 👌

• @MyFirst hayatımda hiç içmediğim kadar alkol içtim bugün, bütün gün bunu çekecem galiba

• Öyle olacak büyük bir ihtimal. Sıvı almaya özen göster. Daha kolay atlatırsın.

• Alkol alanlar genelde kahve içerler onu dene dicem ama 12 saat olmuş uyuyosundr şimdi ya da bas agrin geçmiştir hic alkol almadigin için blmiyrm açıkçası :)

0|0
    0|0
  • Gece aynı sorunu bende yaşadım ama alkolden dolayı değildi😂

0|0
    0|0
  • Sert bir kahve iç

0|0
    0|0
  • duş al

0|0
    0|0
  • geçen akşam aynı durumdaydım banyo yaptım ağrı kesici aldım yattım

0|0
    0|0
  • sebep alkol ise fazla yapacak bisey yok ama diger türlü patates soyup bir beze koy ve basina sar diyecektim , simdi sacma gelebilir ama alternetif tip , patatesin icindeki bilesimler agri kesici özelligi var

0|0
    0|0
Yükleniyor...