Sevgili yapınca değişen arkadaş?

Kendimi tam olarak ifade edebilecek miyim bilmiyorum. 4lü arkadaş grubuyduk ben, en yakın kız arkadaşım ve sevgililerimiz, çocuklarda çok yakın arkadaş biz sürekli birlikte kalıyoruz sevgiliden çok 4umuz kardes olmuştuk. 2 sene falan bu şekilde takıldık. Daha sonra biz ayrıldık arkadaşlarımız devam etti sevgili olmaya, her ayrıldıklarında koştum, birbirlerinin hediyelerini bile ben hazırladım ikiside dostum sonuçta. En yakın arkadaşım sevgilisiyle daha samimi oldu benden aramizdaki şeyler ona da gitmeye başladı bana eve gidicem çok geç oldu demiş o sırada sevgilisine sen arka sokakta bekle beni gelicem demiş benden gizli sevgilisiyle bulusmaya kalktı sanki ben onlara ne yapıyorum benim sevgilim aradan çekilince sanırım ben istenmemeye başladım, bir gün bağırıp kalktim yanından hatasını farkedip ozur diledi içimden atamiyorum onu affedemiyorum kendimce neden böyle oluyor. En yakın arkadaşım sadece sevgilisiyle arasi bozulunca benim yanımda (sevgilisiyle aynı okuldayim) hep biseyler soruyor bana. Bana mi öyle geliyor bilmiyorum ama kendimi kullanılıyor gibi hissediyorum istenmedigimi hissediyorum bana eve gidicem deyip cocukla buluşması ne demek fazla mı abartiyorum

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Sen üzülme diye yapıyor olabilir mi? Sen ayrıldığına üzülüp, kendisini mutlu gördükçe dert edeceğini falan düşünmüştür belki.

0|0
    0|0
  • haklısın kanks

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sevgilisiyle aynı ortamda bulundurmak istemiyor seni. Sana güvenmiyor olmali.

0|0
    0|0
    • 1ay

Ben sevgilisiyle 2 senedir aynı sınıftayım zaten o konuda sorunu olduğunu düşünmüyorum

Yükleniyor...