Eve kedi almayı düşünüyoruz fekat?

Evet ev arkadaşımla "bir kedimiz bile yok" muhabbeti yaparken birden konuşma ciddileşti ve şu an bir kedi almayı düşünüyoruz 😁 fekat bu iş oyuncak değil alırsak geri dönüşü olmayacak bu yüzden kesin karar vermeden bu işi bilen birinden tavsiye almak lazım gelir. Sitede kedisi olan var ise bakımının zorlukları nelerdir, tuvalet eğitimi özellikle? Bir de kediciğin ihtiyaçları aylık ne kadar tutar? Aydınlatırsa çok makbule geçer 😊

Güncellemeler:
1ay 😻😻

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kışın tüy sorunu, Tuvalet eyitimi zaten o kendisi toprağına yapr, maması-aşısı, tarağı, yatağı, oyun parkuru şart bide kediler kendine has bir yaşam alanı belirler bu alan bir kaç km civarı olur.150 civarı oyun parkuru hariç bakmı ve eğiti. için gjünde 3 saat ilgi gösterilse o kendi alışır bunlarn karakteri de kendine has olur isterse yapar istemese keçi inadı gibi ypmz bu arada hayvn bkmyrm artk onceki tecrubelrm

1|0
    0|0
    • 1ay

yatak şart değil onlar zaten kendilerine en rahat yeri buluyorlar gereksiz masraflara karşıyım ben :D

• 1ay

Yerini bilsin bir elyaf yastk bir de kova tamam ne masrafı olcak sonra o haylaz durmaz bir oraya. i buraya özellikle ayna

En İyi Kız Görüşü

• benim de kedim var alalı 3 hafta oldu 3 aylık 30 tl mama 30 tlya kum alıyorum koku yapmayan bir kumunu koyman için kap alcaksın icine kumu koyduktan sonra kediyi oraya sokup patilerini sürttürceksin oraya o kendiliğinden alışıyor zaten o şekilde alışmış oluyor 1 kere bile yapsan bunu yeterli sadece yerini öğretmelisin çok hareketliler uyutmuyolar bir de :D ama çokkk güzel bişey tavsiye ederim cocugun gibi oluyor aynı. yıkama derdi yok biseyi yok ilk aşıları da ilk başta toplam 150-200 tl falan tutuyor 1 sene boyunca götürüyo onları bu aşı bir de ara sıra ense damlası yaptırmalısınız kene bit için o da 10-15 tl. kedinin köpekle falan hiç alakası yokmuş cidden bakımı cok cok daha basit emin olabilirsiniz tereddüt etmeyin size hayat arkadası olur

1|0
    0|0
    • 1ay

Aldığınız mama ve kum ne kadar süre yetiyor size peki?

Erkekler Ne Diyor 3

• Bizim kedinin masrafı 30-40 lira aylık en fazla (yemin kalitesine gore degisir) . Yavru mu alcanız?

1|0
    0|0
    • 1ay

Evet, bahsettiğiniz fiyat yemin parası mı

• 1ay

Ya bizimki büyüdü epey suanki masrafı yem ve diğer ihtiyaclariyla. Biz daha sokakta yavruyken almistik eve annesi bakmiyordu. Ama yavruyken pek masraf olmaz aşı falan yaptirisaniz o ayri tabi. Yavruyken eğitim cok önemli tuvalet eğitimi falan

• 1ay

Anladım teşekkürler 😊👍

• Tuvalet eğitimi almasına gerek yok kedi senden benden. Temizdir 😃

1|0
    0|0
  • al beni kedi muamelesi yap hahhaha🤒🤒

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ayrani yok icmeyi kürkle gider s icmaya... :D :D hahaha ya siz ögrencisiniz ya bir kendinizi doyurun ne yapacaksiniz kediyi :D

1|0
    0|0
  • kedinin fazla bir masrafı olmaz tuvalet eğitimi biraz zordur eee haliyle her yeri gezdiği için

1|0
    0|0
Yükleniyor...