Şöyle dünyalar tatlısı bir kız böyle yaşamı hakediyormu?

Bugün kız arkadaşımla Sultanahmet te gezerken Suriyeli dilenci kıza denk geldik bakın abartmıyorum fotodada belli oluyor zaten gözleri masmaviydi o kadar tatlıydı ki onu dilenir vaziyette gördüğüm an isyan ettim, dayanamayıp fotosunu çektim ilk önce rızasını aldık tabiki gülerek kabul etti böyle güzel bir kız bu halde olmayı hak etmiyor bence 100 TL verdiğim an ağlamaya başladı ( kesinlikle hava atmak için söylemiyorum) siz ne düşünüyorsunuz? bu savaşlar biran önce sona ermeliŞöyle dünyalar tatlısı  bir  kız böyle yaşamı hakediyormu?

Güncellemeler:
1ay Gerçekten halinize şükredin.
1ay Sabah kızı aramaya gittim yerinde yoktu her yeri didik didik ettim eğer bulsaydım alışverişe götürecektim kız arkasaşımın haberi yok tabi gerçi bilsese tepki gerçeğini zannetmiyorum, gece boyunca aklımdan çıkmadı hava buz gibi kim bilir nerde napıyor şu an

1|1
12|9

En İyi Kız Görüşü

• Güzelliği ilk bakista bile parlıyor zaten üzücü... sizde cok iyi yapmışsınız takdir ettim.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• dostum seni gerçekten takdir ettim yaptığın şey çok güzel..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Böyle güzel olmasa da haketmiyor hiçbiri. Çirkin olanlar daha mı çok hakkediyor yani senin görüşüne göre..

1|1
    0|0
  • Babamın yanında çalıştığı vali yardımcısı bir ara mülteci kamplarının bakımını üstlenmiş adam asla para vermiyormuş suriyeli dilencilere ordaki bir çete toplayıp dilendiriyomuş bunları yani verdiğiniz paralarla daha çok ortak oluyorsunuz bu işe

0|1
    0|0
    • 1ay

Bu arada tüm savas mağduru insanlar için üzülüyorum bu dünyanın öbür tarafıda var

• Utanıyorum.

0|1
    0|0
  • Onları bu hale getirenleri Allah kahr eylesin. Çok üzücü çok.. Allah senden de razı olsun yardımın için

0|1
    0|0
  • kiyamam yaa Allah hayrını kabul etsin iyi yapmışsın. Allah yardımcılari olsin. dicek söz yok. üzüldüm çok

0|1
    0|0
  • Allah yardımcıları olsun vatan toprak bırakıp geldiler. Ne dil ne yol bilirler ama yaşamaya hayatta kalmaya çalışıyorlar..

0|1
    0|0
  • keşke her şey istediğimiz gibi olsaydı ama olmuyor işte onlar için dua etmekten ve elimizden geldiğince yardım etmekten başka çaremiz yok

0|1
    0|0
  • Savasa hayır

0|1
    0|0
  • iyi yapmışsın:)

0|1
    0|0
  • Güzel olmakla dinlemenin ne alakası var ki

0|1
    0|0
  • Allah yardımcıları olsun 😔

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• İmkan olsa herkese yardım edebilsek. Bilmiyorum ben de varlıklı olsam bu kadar kör olur muyum diye düşünüyorum ama diyorum ki tamam paramla eğlenrim hayatımı yaşarım ederim ama hiç bir zaman da hayır işlerini unutmam. Ne bileyim bir muhtacın ihtiyacını karşılamak onun heycanlı sevincini yüzünde görmek kadar insanı ne mutlu edebilir ki? İnsanın üzerinden bir yük kalkıyor sanki kendisi de onunla mutlu oluyor. Ben kaldırımda abi kilonu tartabilir miyim diye uzanan çocuğa bardakta mısır almışım çok mu? Veya ona bir çikolata vermişim çok mu? Verdim diye fakirleşir miyim? Sanmıyorum. Bu dediklerim küçük şeyler şu anda yapacaklarımız büyük miktarda para gerektirmeyen şeyler. Yoksa derim kış geliyor al bir ayakkabı al bir tane mont...

0|1
    0|0
  • Geçmişte ve günümüzde savaşlara sebep olan, Ülkesini adaletle yönetmeyen, insanların hakkını gasp eden, halkı yoksulluğa iten kendi zenginleşen, başka devletleri sömüren, çevreyi katleden, ölümlere yol açan açgözlü medeniyetsizler, bir gün bunların hesabını ağır ödeyecek.

0|1
    0|0
  • Karıştıran insanlar olduğu sürece bizde dahil normal bunların bu duruma düşmesi

0|1
    0|0
  • Bu insanları aşağılayacak kadar ne zaman değiştik?

0|1
    0|0
  • Hamd olsun.. paylasmayi bu cocuklari bu hale getirenleri. kahr eylesin Allah.

0|1
    0|0
  • Onlar sizden zengin zaten bu büyük insan modu devam ederse daha beterine düşersiniz

0|1
    0|0
  • hava atmak için söylemeseydin verdiğin paranın miktarını yazmazın bu biiiir
    ikinicisi kız arkadaşınında göründüğü bir foto atmazdın gene hava atma amacı güdüyor
    üçüncüsü hayatlar zaten hakedilerek yaşanmıyor bunun dış görüşüylede alakası yok
    dördüncüsü savaşlar dilenci fotoğrafı çekip 100 lira verdim diyerek sona ermiyor malesef

0|0
    0|0
  • Yazık ya Allah yardımcısı olsun onların.

0|1
    0|0
Yükleniyor...