Astral seyahatın ne olduğunu biliyorum ama zararları var mı varsa neler astral seyahat yapanlar bana anlatabilir mi?

Bir de lucid rüya varmış bilgisi olan bunu da açıklayabilir mi?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Var astral seyahat esnasında ruh bedenden ayrıldığı için senin bedenin sahipsiz kalıyor ve içine başka herhangi bir varlık girebiliyor. Bir de ruh ile beden arasında kordon bağı gibi bir bağ var ve bu kopabiliyor vs.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yok zararı ölürsun falan diyenlere inanma kendi elinde olan bişey

0|1
    0|0
    • 1ay

Olay tam olarak nedir?
      Özet?

• 1ay

olmaz olmaz 😄

• 1ay

İnşallah ☺️

• lucid rüya var ama uğraşmaya gerek yok bence sonra uyku bağımlısı falan oluyormuşsun gerçek hayattan soyutlanıyormuşsun ve depresyona falan girebilirmişsin diye okumuştum zararlarında

0|0
    0|0
  • gidipde donmemek var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Lucid rüya var. Yapıyorum ama astral seyahat hikaye. Gerçek olaydı şuana kadar yapardım

0|0
    0|0
  • şimdi bunu açıklıyorum ASTRAL SEHAYAT DİYE Bİ ŞEY YOK kafan rahat olsun ayrıyeten rüyanın çok derinine inmeyin rüya sadce uyurken beyinde bilgi düzenlenmesi yapılırken gördüğümüz önemsiz görüntülerdir tamamen et ve kemikten oluşan canlılarız soyut bir şey aramayın

0|0
    0|0
  • Astral seyahat diye birsey yok ugrasmayin öyle şeylerle ancak kendi ruyani kontrol edebilir istedigin zaman uyanabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...