Erkekler cevaplasn ozellikle?

merhaba oncelikle.. benm internetten tanstgm bir oglan var ama daha gorusmedk yuz yuze.. cok zayf gounuyor boyuda sanki160 gibi gorunuyor.. sordum boyun kac dye 178 kilomda 68 dyor hc inandirici gelmedi erkkler sze sesleniyorum fotoda boyunuzu belli etmiyomusunuz? yoksa bana yalanmi atyor?

0|0
0|25

En İyi Erkek Görüşü

• Fotoğraftan tam olarak anlayamazsın... artı sana neden yalan söylesin oldu ki buluşma kararı aldınız... ne olacak.. yani eleman bu tür bir yalan söylemez... %98 doğru diyordur..

0|0
    0|0
    • 1ay

ama hic oyle durmuyor yemn ederim

Erkekler Ne Diyor 24

• Fotoğraftan asla boyu anlayamam ben. Kiloyu da öyle. Anlıyorum diye geçinenler de uydurur. Görüşünce senin yanında nasıl duruyorsa anca boyunu tahmin edersin. Yine tam cm veremezsin. :D

0|0
    0|0
    • 1ay

ben boyu kisaysa bastan umit vermek istemm ya sonra ne bahan uyuracagmi blemem. cnku benm boyim uzun.. kisa bryle yakismam

• 1ay

Aşk istemiyorsun o halde, sevmek bu değildir. Dış görünüşün önemi olmaz, seversin onu... Kusur görmezsin sevdiğinde. Buna takılıyorsan, uzun boylu yakışıklı birisiyle sevgili olursun, sevgi falan da pek olmaz o tiplerde... Hayırlısı neyse, çoğu kız senin kafadan.

• Sanal dan hiç bir şey olmaz.. Kendisini gördüğünüzde karar verirsiniz sizin kriterlerinize uyup uymadığını..

0|0
    0|0
  • niye yalan atsın

0|0
    0|0
  • Gorusme sende ak

0|1
    0|0
  • sanal aşk pişmanlıktır. bak tecrübe konuşuyo yat zıbar

0|0
    0|0
  • Ne biliyim ablacım onu sen biliceksin. Ama boya posa bakma devede de boy var kilo var.

0|0
    0|0
  • Fotosunu atsaydin söylerdik boyunu kilosunu

0|0
    0|0
    • 1ay

kaldiriyor ste

• 1ay

Foto görmeden bişey diyemicem ama 1.78 le 1.60 arasinda daglar var kilo icinde 68 kilo 1.78 boya göre aşırı zayif kalir, kollari ince bacakları da hafif ince olur. Büyük ihtimalle dogru söylüyor. Eger 1.60 olsaydi o kiloya göre daha toplu olurdu

• Ya 1.60 olsa bolur 1.78 olsa nolur sende bir karakter yokki cocuguda üzme

0|0
    0|0
  • fotoya bağlı :D ama ben ederim normalde, orta boyluyum zaten

0|0
    0|0
  • Güven vermiyorsa bitir.

0|0
    0|0
  • Doğrudur sonuçta görüşeceksiniz niye yalan söylesin

0|0
    0|0
  • yuzyuze gorusmeden hic birşey belli olmaz bence bir cay icmelisin ve kisa bir yuruyus yapmalisin boyuna bakarsin caktirmadan

0|0
    0|0
  • buluşunca görürsün, ayrıca ne bekliyorsunuz hala?

0|0
    0|0
  • Minik sanal demek, sanal karakter demek. Bağlanma...

0|0
    0|0
  • Fotoğrafta boy belli etmeme diye birşey var mı? ilk defa duydum :D

0|0
    0|0
  • Resimler eski mi Yeni mi? Ben 3 yıldır faceye yeni resim atmadım. Ve değişim var bende açıkçası

0|0
    0|0
  • fotoğrafta kimsenin ne olduğu belli olmaz

0|0
    0|0
  • Penıs boyunu da sordun mu?

0|0
    0|0
  • benim sayfaya bak benim gibiyse doğru söylemiştir boyu 1.78dir

0|0
    0|0
  • Yalansa çıkar