Sizce akrabadanmı dost olur yabancıdan mı?

benim o kadar kuzenim var ama bana sor ben yabancı derim çünkü yabancı sana yanlış yapsa bile anlarsın uzaklasırsin ondan ama akraba olunca görmek zorunda oluyosun ikili oynuyo ve arkandan ne yaptigi belli degil bu yuzden yabanci derim ben ya siz?

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• Akrabalardan ne kadar uzaksan o kadar iyi

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Akrabanın diğer adı akbabadır

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Şahsen ben kan bağına güvenirim. Yabancı insan seni yolun ortadında bomb. k bırakıvetir. Akraba bıraksa bile bir şekilde "kanımdan bu, akrabam ne yapıyorum ben" der.
    Belki de bizim akrabalar arası ilişkiler iyi olduğu için böyle düşünüyor olsbilirim ama 7 yaşımdan şu yaşıma kadar 5 en yakın arkadaşım oldu ve 5i de erkek uğruna sattı beni. Akrabalarımda bir tane bile örnek yok bu konu hakkında...

0|0
    0|0
  • Yabancıdan tabikide

0|1
    0|0
  • akraba akrabadır ya daha ilerisine geçemez diye düşünüyorum o yüzden yabancı

0|1
    0|0
  • İyi oynadıktan sonra yabancı için de farketmez mesafeler. Ne yapar eder gelir gider bir şekilde huzursuz eder. Bu tamamen neyle ılgılı bılıyor musun? Şerefsizlikle sahtekarlıkla iş çevirmeyle kişiliksizlikle...

0|0
    0|0
    • 1ay

orasida var ama geneli olarak düşünürsek

• 1ay

Teyze senin yaş 59 muş özür dilerim saygisizlik yaptiysam :)

• 1ay

Üç bin dört yüz altmış beş. Sorun degıl.

• Her ikiside olabilir

0|0
    0|0
  • yabancıdan olur

0|0
    0|0
  • akrabaa

0|0
    0|0
  • Yabancı bemce çünkü yabancıyla ilişkini kesersen birdaha görmezsin tanıdığın tanıdıklarına söyleme htimali var ve sürekli görmek zorunda kalmakta cabası

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• akraba iliskileri kalmadi artik bu devirde akrabalarda yabanci gii

0|1
    0|0
  • Dost ararsan yabanda, düşman ararsan akrabada ara derim..

0|0
    0|0
  • yabancıdan akrabadan bir bok olmaz hepsinin mına koyuyum

0|0
    0|0
    • 1ay

Dayi naptin

• 1ay

Dayi bosver be allaha birak küfür edip kendini gunaha sokma gece gece deymicek kisiler icin

• 1ay

zaten günahkar olmuşuz biz yeğen yapacak bir şey yok hep zararımız kendimize

• insanlar çiğ süt emmiştir

0|0
    0|0
Yükleniyor...