+18 Korku Kuşağı Gerçek Olay sizce ne yapmalıyız?

Gerçek Olay (+) : Ara sıra kahveye gidenlerdense caminin çayocağına gidip ordaki muhabbeti dinlemeyi sevenlerdenim.(Tercih meselesi) Bu gün camii halkından herzaman görüştüğüm birinin deliricek seviyeye geldiğini gördüm deliricek seviye değil aslında delirmiş. Bu adam 12 yıl İngilterede yaşamış 3 dil bilen işsiz ve yalnız yaşıyan birisi. Çok saf ve iyi niyetli olduğunu biliyorum. Allah korkusu her daim insanın içinde olmalı bazı insanlar kendilerini bu yola daha çok kaptırırlar bana göre normal size göre anormal veya tam tersi olabilir (Saygım var) Herneyse Bu gün bir arkadaşım aradı Ali XXXXXXX Abiye bişeyler olmuş dedi. Yanına gidip selam verdim Sonra aramızdaki konuşma şöyle devam etti... Sa Abi
As ben çok konuşmam Zikir çekerim.
Tamam abi nasılsın
Allah allah allah (Zikir halinde titriyor resmen)
Yemek yemiycekmisin abi önünde duruyor
Allah yemememi söyledi
Abi iş buldunmu
Allah Çalışma dedi
Herneyse anladık tabi üç harfli dediğimiz olay veya kafa yeme durumu (Şizofreni)
Biraz izlemeye başladım Abdest almadan önce biriyle konuşuyor ama etrafında kimse yok
Yanına gelenlere sen şunu yap sen bunu yapma diye bişeyler söylüyor
Sonra muhabbet şöyle devam etti.
XXXX Abi sana bunları kim söyletiyo
Ben Allahın Sözcüsüyüm (Haşa)
Küçüklükden beri havas ilmine merakım vardı. Tabi insanın bazı tanıdıklarıda oluyor
Ben bulaşamıyorum artık ama tanıdıklardan birini çağırdık onda bişeyler var zaten dedi. Tüm belirtileride var.
Yarın Hastaneye ve sonrasında Hocaya götürücez.
Ama ne yazıkkı bizimle gelmeye yanaşmıyor
Cok sevdiği bir büyüğünün resmini gösteriyoruz uzak tutun benden dıyor (Büyükden kastımı anlayan anlar)
Artık herhalde bayıltıp götürmemiz gerekiçek
(Not namaz kılan birisi Kılmamaya başladı öyle söyleniyormuş)
Bunları bilinçlendirmek adına yazıyorum kimse yanlış anlamasın
Olduğu gibi yazdım. Fikir ve görüşlerinizi yazabilirsiniz teşekkürler

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• şizofreni belli bir olay dizisi sonucunda olmaz insanda zaten varsa yaptığı herhangi bir şey tetikler. bu adam çok mu düşünürdü diyecem ama zaten aşırı dindarmiş çok düşünür kesin. sakinleştirici falan bişey yapın öyle götürün çünkü durum bayaa fena.
    ikinci ihtimal cinlerin musallat olduğu (bu saatte bunu konuşmak çok akıllıca :D ) ama madem ki o kadar takva ehliydi, ağzı dualı bir insana cinler yaklaşamaz ki. büyük ihtimalle çok derin düşünmekten kafayı yemiş :(

0|0
    0|0
  • Üç harfli vakası gibi görünüyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...