Kapat

Bana bu konu da bir akıl verir misiniz?

Merhaba;
Arkadaslar is hayatim da suana kadar mutlu olamadım. bir konuda da aklım karisti. Ben daha once bir dersane de halkla iliskiler de calistim. Dersane ama tek subeli bir yer etut merkezi gibi yani. Ayriyetten burda rehberlikte yapiyordum. Ama maas ve prim konusun da hep problem yasadim. Sahibi yani patron benden 2 yas buyuk kotu niyetli degil eleman veremiyo ama bana zarari dokundu sonuc olarak. Lakin calistigim da zevkle calisiyodum. Is sorasnda sıkılma vs olmuyodu ve is cikisi da patron mudur ben tavla vs atiyoduk iyi zaman geciyodu yani. Şu an ise bir zincir magza da restoran muduruyum. Maasi. Iyi ve gununde yatar. Ama felaket sıkılıyorum veisimi sevmiyorum. Surekli istifa dusuncem var gireli daha 6 ay oldu. Bu eski patron beni arayip tekrar gel calisalm dedi. Yine problem yasayacam ama icimden de calismak geliyo onlarla tekrar. Sizce ne yapmaliyim? Piyasa da cok kotu biliyosnz. (bu arada 10 bin kredi borcum var)

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• gittiğin bir yere geri dönmek bana ters geliyor, eski saygınlığının olacağını düşünmüyorum. şimdi ki işin daha prestijli değil mi? bence işini sevmesen de eşin ve çocukların için katlan, belki kredi borcunu bitirdiğinde istifa etmeyi düşünebilirsin.
    ama lütfen işini sevmesen de müşterilere asık suratlı davranma :)

0|0
    0|0
    • Evli degilim ve bildigim kadariyla cocugum da yok 😌 yani kredi borcum icin katlaniyorum 😌 firma cok buyuk bir firma hatta sektorunde lider ve bu firmalarda bence prestij yakalayamazsın 😞 gerci diger istede yok ama.

• Mutlu olmadigin bir yerde calismak kotu biliyorum ama para kazanmak icin calisiyoruz sonucta. katlanicaksin mecbur.

0|0
    0|0
  • Veremem

0|0
    0|0
  • Kredi borcum var diyorsun mantıklı olan işine devam etmen

0|0
    0|0
  • bu konu beni aşar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0