Neden hiçbir şey eskisi gibi değil?

Neden insanlar mutsuz, umutsuz, yaşam ve yaşama enerjisi yok? 90'lı yıllarda böyle değildi. Ne oldu bize?

0|1
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü kimse kimseye değer vermiyor kimse kimseyi umursamıyor herkes çıkarı peşinde haliyle bizde yansıyor bu durum.. Bu yüzden kimse mutlu değil insanlar umutsuz üniversite öğrencileri iş bulamıyor sevilenler aldatılıyor kimseyi hayata bağlayan bir neden kalmıyor herşeyin bir sebebi olması çok normal aslında çünkü insan oğlu hiç kendisinde bir sorun görmez azla yetinmeyi bilmez kimsenin değerini bilmez hep daha fazlasını ister işte bizi bitiren de bu aslında hep daha fazla istememiz yetinmeyi bilsek aslında hepimiz mutlu oluruz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Sadece 90 larda cocuktuk o kadar

1|1
    0|0
  • Sanal bebek gibi olduk. Sesimizle değil parmaklarımızla iletişim kurar olduk. Samimiyetimizi kaybettik.

1|0
    0|0
  • bir bilsem zaman bükücü

1|0
    0|0
  • 90'lar

1|0
    0|0
    • 1ay

KizlarSoruyor adsense banı yiyebilirsin dikkat et. Ekrana dokunmamla reklama girdi. Bu cevapta yarım gitti 😂

• 1ay

O ne ki?

• 90larda mutlu olan insan daha görmedim. Kime sorsam sıkıntı içinde banka faiz havuzunda iflasların içinde yüzen bir nesil büyümüş. Sadece insanlar çıkarcı değilmiş ama ekonomi berbat halde tabi.

0|1
    0|0
    • 1ay

Evet samimiyet ve insanlık yok oldu.

• zaman bozuldu

0|0
    0|0
  • Teknoloji çıktı insanlar böyle oldu

0|0
    0|0
  • Dünyanın en saçma sorusu. dünya tarihi boyunca hayat zaten hep böyleydi.

0|0
    0|0
    • 1ay

Daha da iğrenç bir boyut halini aldı artık

• 1ay

ya ne kadar sorgusuz konuşuyorsun. daha 500 yıl önce insanlarin boynunda zincirler vardi kölelik hakimdim 10 yaşindaki kizlar evlendirilirdi. öf.

• 1ay

Hepsini okudum biliyorum biraz sakin ol. Ben bu zamandaki manevi boşluktan bahsediyorum.

• Biz büyüdük ve kirlendi dünya.

0|0
    0|0
  • Bana değil bunu O insanlara sor.

0|0
    0|0
  • 90lı yıllarda 10 yaşına gelindiğinde aşk acısı çekip sigara kullanan bir nesil yoktu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• çünkü insanlar dünya hayatına dalmış... geçici şeylere mala mülke güzelliğe paraya tapıyolar... insani ilişkiler berbat herkes birbirinden nefret ediyo... kalplerimiz mühürlenmiş gibi

1|0
    0|0
  • kıyamet yaklaştı hayatım

1|0
    0|0
  • Para yok

0|0
    0|0
  • Akp basa geçtiği için
    Teknolojinin nimetlerinden faydalanmak yerine zararlı olan neyi varsa ondan yararlandığımız icin.
    En önemlisi de buyudugumiz

0|0
    0|3
  • Kafayi tamamen yedik herkez daha iyi olmanin pesinde

0|0
    0|0
Yükleniyor...