Evlendiğiniz gün, eşinizin başka birinden 5 aylık hamile olduğunu öğrendiğinizde tepkiniz nasıl olur?

Evlendiğiniz gün,  eşinizin başka birinden 5 aylık hamile olduğunu öğrendiğinizde tepkiniz nasıl olur?  "Burası Türkiye artık burda herşey normal "detirten bir olay daha...

Aslen Denizli, Tavas İlçesi Nüfusuna kayıtlı fakat İzmir'de pideci ustası olarak çalışan M. E. (26), görücü usulüyle tanıştığı Karacasulu F. K. (21) ile 2 gün 3 gece devam eden düğünle dünya evine girdi. Gelin F. K'nın yaşadığı Karacasu'ya bağlı Ataköy Mahallesi'nde yapılan kına gecesinin ardından oğlan evi olan Denizli'nin Tavas ilçesinde düğün yapıldı.

"MÜJDE, EŞİNİZ HAMİLE"
Düğünün ardından eşiyle birlikte İzmir'deki evine gitmek üzere yola çıkan damat M. E'nin dünyası, gelin F. K'nın rahatsızlanıp en yakın hastaneye gitmeleriyle karardı. Doktorların müdahalesinin ardından "Müjde, eşiniz 5 aylık hamile" yanıtını alan M. E. neye uğradığını şaşırdı. 3 gün önce nikah kıydığı karısının 5 aylık hamile olduğunu öğrenen damat M. E., soluğu kızın ailesinin evinde aldı. F. K'yı ailesine teslim eden M. E., düğünde yaptığı takılara da el koyarak evden ayrıldı. Emniyete giderek şikayetçi olan M. E., hızlı bir şekilde boşanma işlemlerini başlattı. Büyük bir mağduriyet yaşayan M. E.; gelin F. K ve ailesi hakkında da tazminat davası açtı ve tek celsede boşandı.

KARNININ ŞİŞLİĞİNİ KORSEYLE SAKLAMIŞ
Hala olayın şokunu yaşadığını belirten M. E. düğünde yaklaşık 50 bin lira masraf ettiğini, maddi ve manevi tazminat davası açacağını söyledi. Karnının şişliğini korse ile bastırıp hamile olduğunu saklayan F. K.'nin M. E. ile nişanlandıktan sonra başka birisi ile birlikte olup hamile kaldığı öne sürüldü.

Kaynak Hürriyet

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• Ben şok ben iptal 😲 insanlar ahlaksizlasmis ya kimseye güven kalmamış yalan dolan ihanet olmus herşey yazık cok yazik

0|1
    0|0
    • 1ay

İşte bende bu yüzden evlenmedim hiç

• 1ay

Burdan niye yazisiyrz özelden konusalm

• 1ay

Tesekkrler

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kişiyle aynı işlemleri yapardım.

0|1
    0|0