Doğum günümü niye kimse önemsemedi?

Bugün doğum günüm. Ailem dışında kimse doğum günümü kutlamadı ailemede kutladık dediysem pasta, kola almaya ablamla beraber gittik. Ailem dışındada sınıftan bir arkadaşım ve ks kutladı. bir tek insta kullanıyorum ama biyografimde yazıyordu doğum günüm niye böyle oldu? 😔

Güncellemeler:
1ay ...

0|1
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Doğum gunun kutlu olsun... Bos ver bir ailen var seni dusunen senin iyi/kotu gununde yaninda olan Ailen var, Arkadaslarininda olmasi guzel bisi ama bazen olmuyorlar, keske olsalarmis ama olmamislar belliki, ve bence takmamalisin iyi gununde yaninda olmiyanin kotu gununde zaten yanjnda olmaz ve bu yuzden arkadas felan deme, her zamam tek tabanca ol,

1|0
    0|0
    • 1ay

Teşekkür ederim 😊 Aynen iyi günümde yanımda olmayan kötü günümdede olmaz zaten kimin ne olduğunu anlamış oldum bu vesileyle

• 1ay

Rica ederim 😊

En İyi Kız Görüşü

• Doğumgünün kutlu olsun mutlu ol senelerce sana boncuktan kuş yaptım konacak pencerene😊🕊🎉🎊🎁🎈🎉🎊🎁🎉🎊🎂🎂

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kimse kendisinden şanssız olana bakıpta haline şükretmez. Benim ömrüm boyunca doğum günümü kutlayan olmadı. Yinede şükür ki elim ayağım tutuyor. Ya eli ayağı tutmayanlar ne yapsınlar? ölsünler mi? Ya yaşlanıp huzur evinde yapayanlız yaşayanlar ne yapsın? Bunları düşünürsen eğer halinede şükredersin ;)

1|0
    0|0
  • Oyyy kıyamam doğum günün kutlu olsun🎂🍰🍻

1|0
    0|0
  • Gerek yokki hiçbir zaman yanında olmayan insanların doğum günün kutlaması hoşunamı gidecek ailem ve sevgilin kutlasın yetmezmi

1|0
    0|0
    • 1ay

Yani oda doğru kimin ne olduğu böyle zamanlarda belli oluyor sonuçta

• doğum günün kutlu olsun iyiki doğdun sevdiklerinle beraber nice senelere üzülme boşver

1|0
    0|0
  • önemseyen kimse yok demek ki seni

0|0
    0|0
  • Doğum Günün kutlu olsun kimse yoksa bizler varız

1|0
    0|0
  • Doğum günün kutlu olsun

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bana kaldı mı pasta :( doğum günümüz kutlu olsun..

1|0
    0|0
    • 1ay

Malesef 😞
      Sağolasın 😊

Yükleniyor...