Leş gibi bir eve taşındım. Hiç alişamayacak miyim?

1 gun once 1 yilligina bir oda kiraladim. Ev cok eski. Banyosu leş gibi banyo yapmaya tiksiniyorum. Hemen kuvet tikandi zaten. Evde diger yasayanlar cok sessiz varla yok arasi. bir de annem gelcek eve cok mahcup olucam. Napmaliyim? Hic alisamayacak niyim?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Tahmin edebiliyorum bende öyle bir yer bulmuştum zamanında iğrenç birşey ya midem bulanıyor halen hatırladıkça banyo heryere iğrenç balgamlar yapışmış sümük falan kıllar ortada ıyyyy tutmadan kaçtım hemen alışamazsın canım ne yaparsan yap.

0|0
    0|0
    • 1ay

Okurken midem bulandı lan😊

• 1ay

@trivela90 Sen birde o vaziyet görseydin demekki ne olacaktı önceden erkek kalıyormuş bildiğin ahır pisliğin teki olduğu açık ve net ortadaydı yani. Kartonun üzerinde uyuyormuş herhalde demir yatak vardı karton vardı üstünde. nasıl bir yaratık yaşıyorsa artık.

• 1ay

Öküzmüş lan bende yanlız kalıyomda gelenler aile yaşıyor sanıyor titizim bu konuda o yuzden herhalde

Erkekler Ne Diyor 3

• Hangi bölgede tuttun

0|0
    0|0
  • mutlu olmak istiyorsan once yasadigin yeri sevmen gerek oyuzden degistir ama once yenisini bul

0|0
    0|0
  • değiştir.. meye bak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Peki neden böyle bir oda tuttun? Diğer seçenekler bundan çok daha kötü müydü?

0|0
    0|0
    • 1ay

Hem gecici olmadigi icin pek onemsemedim hem de cok az zmanim vardi sokakta kalmistim bir nevi

• 1ay

Anladım. Alışmak değil de sineye çekip idare edeceksin mecbur. Allah alıştırmasın diyelim inşallah daha iyisini bulur ve geçersin :)

Yükleniyor...