Kendi kendinizi nasıl mutlu edersiniz?

Beni şu an hiç bişey mutlu etmiyo. Ancak hayatımda sevgi olması beni mutlu eder. siz ne ile mutlu oluyosunuz. ? küçük şeylerle mutlu olabiliyo musunuz. hayatınızda kimse olmasa sevgi eksikliği olsa bile?

Güncellemeler:
1ay Yemek yemek hariç.

0|1
1|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bunalıma girdiğimde patates kızartırım ya da banyoya girerim devamı yok😊

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Küçük şeylerle mutlu olabilmek önemli ama zor. Kimisinin yüzü gülmez, kimisi unutur tüm derdini gamını. Sevgisiz kalan birisi bence hayata dair çoğu şeyini kaybetmiştir. Hiç bir şey mutlu etmiyor demene üzüldüm. Umarım küçük şeyler ile ufakta olsa gülümsemeyi başarabilirsin..

1|0
    0|0
    • 1ay

Ya aslında çok gülmeyi seven bir insanım hep güleryüzlü oldum insanlara yapmacık da değil hani o an herşeyi unutuyorum kısa süreliğine. sevgi eksikliği okadar kötü ki bir zamanlar küçük şeylerle mutlu olan beni artık hiç bişey mutlu etmiyo ve o sevgi eksiği ni kapatın ca ben bambaşka biri olacağıma inanıyorum.

• 1ay

Bu aslında bir yerden sonra ihtiyaç haline gelen bir olay sevgi eksiği kişiyi depresyona sürüklüyor fıtri bir olay

• 1ay

Ara sıra depresyon ve bunalım hali oluyor. Gülmek istesende gerçekten için elvermiyor buna. Ben belli bir süre kendimi sahilde boş bir bankta tek başıma otururken bulurdum saatlerce..

• Metal müzik dinleyerek

1|0
    0|0
  • Yok olamıyorum.. ne yapsam olmuyor

1|0
    0|0
  • neden kapalı mesaj ın

0|0
    0|0
    • 1ay

önüne gelen yazmasın diye

• 1ay