Kırıkkaleliler nasıl olur? Görücü usulu tarzı ilişki detayda?

Görücü usulu gibi ama tam olarak değil İşten kız arkadaşım kuzeniyle tanıştırmak istiyo niyetimiz ciddi daha önce hiç biriyle bu şekilde tanışmadım kararsızım fikir verin mesleği falan gayet iyi birbirimize uygunuz bir problem yok

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ankarada yaşıyorum hepsi gecşek ve yalaka çevremdekiler yani

1|0
    0|0
    • 1ay

Biri daha demiş ya :( düzgün çocuk gibiydi

• 1ay

Neyse nasip bu işler napalım sigara yakar mutluluklar dileriz 🚬😒

• 1ay

Haha saol

En İyi Kız Görüşü

• Kirikkaleliler den uzak dur oyunları bitmez yalanları dolanlari bitmez onların

1|0
    0|0
    • 1ay

Kaç kişi için söylüyosun belki o kötüdür :(

• 1ay

Valla 2 tane ciddi konuştuğum kişi oldu ikiside karaktersizlermis daha hayla uğraşıyorlar benimle

• 1ay

Hmm peki :(

Erkekler Ne Diyor 6

• yok be iyiler

1|0
    0|0
  • Portakalı soymadan içinden ne çıkacak bilemessin kardeş

1|0
    0|0
  • Oluru var.

1|0
    0|0
  • Tanimadan bunu sorman bile o adama güvensiz baktigin anlamina gelirki bu 1 2. Söylemiyorum bile sen düsün o cocugun duygulariyla oynama

0|0
    0|0
    • 1ay

Duygularyla nası oynadım be

• 1ay

Sen işe yüzeysel bakiyosun o yüzden seninle evlenirse o cocuga allah yardim etsin

• 1ay

Ulan sen tanımadıgın insan için nesini sorarsın işini değilde ne sorarsın dürüstlüğünü mü temizliğini heaa heaa

• asasasas
    ben kırıkkaleliyim,
    benim tanıdıklarım yavşakdı ama ben çok kral adamımdır meselaaaa,
    belli olmaz canısı, şansına:))

1|0
    0|0
    • 1ay

Hadi be biri daha demiş of :(

• 1ay

yanlış anlaşılmasın ama ben kürt ve sunni olduğum için kendi kökenim belki biraz daha iyidir dicem, bizim kökenimiz urfa-diyarbakır tarafından aslında,
      dikkat et ama terorist yandaşı çıkmasın. siyasi görüşünü öğren akpli değilse bir b. k yaramaz:)))))

• 1ay

Evt bencede mesela bombalara kızan çok yakın arkdsm hdpye oy vermiş sırf kökeni diye heralde başka neden verilir ki bilmiyrm ama artık çok güvenemiyorım

• İyi insanlardır.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...