Arkadaşlar merhaba dün çinli bir arkadaş edindim. Farklı ülke arkadaşlıklarını nasıl buluyorsunuz?

Arkadaşlar merhaba çinli bir arkadaş edindim. Yabancı dilimi de geliştiriyorum böylece. Ailesiyle fotosunu attı şimdi, çok tatlı degil mi sizce de ailesi :) Arkadaşlar merhaba dün çinli bir arkadaş edindim .Farklı ülke arkadaşlıklarını nasıl buluyorsunuz?

0|0
9|5

En İyi Erkek Görüşü

• çok okuyan mı bilir çok gezen mi sorusunun yanıtı: çok farklı insanlar tanımak, kültürlerini, bakış açılarını öğrenmek

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Abim küçükken ölünce ahirette ilk olarak allaha çinceyle merhaba nasıl denir diye sormak istermiş lsldmdmföföçfşfşfçfçfç

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Çinli insanlar çok sıcak kanlı ve sevecen dır aile yapıları bozuktur ama sonuçta arkadaş arkadastir

0|0
    0|0
    • 1ay

Bozuk derken?

• 1ay

Şiddet tartışma manasındamı

• 1ay

Mesela evliyim esim yeni yıl tatilinde yani onlarda Şubat ayına denk geliyor ailesine gönderiyorum çocuğumla. Karım bu tatilde gidip başka adamlarla yatabilir.. buna adam ses etmeye biliyor. Ailesinin yok. Yani başlarındaki Japonya'daki hiç bişey kapmamislar

• Bende kenyaliyim

0|0
    0|0
  • 3 yıl facede şarkı yarışması yaptım 40+ ülkeden tanıdığım insanlar oldu ve gerçekten ingilizceyi geliştirmek için en önemli yollardan biri

0|0
    0|0
  • Evet 👍

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Benim de çinden bir arkadasim var katildigim bir programda tanismistik.

0|0
    0|0
  • Anlaşabildikten sonra güzel oluyor.

0|0
    0|0
  • Severim. Geçenlerde instagramdan Hindistanlı bir kızla tanıştım. Bizi bir araya getiren şey metal müzik dinlememiz oldu tabiki 😂 Arkadaşız şu an :)

0|0
    0|0
  • Pek sevimliler ❤

0|0
    0|0
  • Eveeet

0|0
    0|0
  • güzel

0|0
    0|0
  • Benim de var ismi Yu çok fazla sevimli biri ya.. Kıyafetleri çok güzel yaa önde oturanların 😍

0|0
    0|0
  • Benim kuzene benziyor çocuk 😄

0|0
    0|0
Yükleniyor...