Kızlar, Kadin dogum/ jinekoloji polikliniginde neden kadin hekim seciyorsunuz?

Intorn dr. Iken kadin bir uzman doktorun yanindaydim, beni goren odadan disariya cikartiyordu ya da erkek hocanin poliklinigine dahi ugramiyordu neden? Tamam hekim secme hakkiniz varda bizler nasil ogrencez

0|0
20

En İyi Kız Görüşü

• kadın varken nie oramı buramı ekeğe göstereyim. yoksa seçim hakkım o zaman mecburum ama seçim şansım var yalandan günaha niye girim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• çünkü utanıyorlar, haklılar.

1|1
    0|0
  • Bayan doktora bile zor muayene olurken erkek olsa muayene olmaktan vazgeçmemek için :D

0|1
    0|0
  • Genellikle hamile kadınlar, erkek kadın doğumcuya çıkıyor yani çevremde hep öyle onlar daha iyi ilgileniyorlar diyemiş 😊 ama haklisiniz sonuçta sizinde öğrenmeniz gerek 😊

0|1
    0|0
  • Kadinlar icin kadin doktr dha rahat :D ben kalcadan igne yemeye utanan erkek gørdum bayan hemsireden sizde bizim gbisiniz :D

0|1
    0|0
  • Benim doktorum erkek valla 😎

0|1
    0|0
  • Aslinda doktor dokturdur. Çekinmemeleri gerekiyorlar ama kendilerini kadin doktorlarin yaninda daha rahat hissediyorlar. Aynisi erkekler icinde geçerli.

0|0
    0|0
  • yo öyle bir seçim yapmıyorum

0|1
    0|0
  • Tıpta ayıp olmaz doktorla hasta arasında ayıp olmaz

1|0
    0|0
  • Tıpta ayıp yoktur, onlar sağlık için var onlar. İyi doktor hangisiyse onu seçiyorum. Bir keresinde göğüslerimi bir sürü doktora göstermek zorunda kalmıştım ama bakanlar senin de dediğin gibi keyf olsun diye değil asistanlar bakmak zorundaydı öğrenmek için

0|0
    0|0
  • Daha rahat

0|1
    0|0
  • Daha denk gelmiş. benim gittiğim doktorlar hep erkekti tıpta ayıp olmaz ya

0|1
    0|0
  • Manyakmisin ne ogreneceksin git aile hekimi ol yillarca asistan olup 5 6 bine calisip uzmanlara itlik yapacagina aile hekimi ol misler gibi enaz 10 bini al hasta sayisida az kafan rahat

0|0
    0|0
  • Tıpda utanma olmaz ama kişinin hekim seçme hakkınıda elinden alamayız sonuçta sende başka bir bölümde uzmanlaşabilirsin

0|0
    0|0
  • kadın daha rahat kendjni daha iyi hisseder insan

0|1
    0|0
  • öyle bir takıntım yok , hatta normal doğum yapıcak olsam erkek doktor tercih ederim onlar daha düzgün muamele yapıyor bence

0|0
    0|0
  • Benim doktorum erkekti.

0|0
    0|0
  • Ben bilhassa erkek seçiyorum. Kadınların hizmetinden hoşlanmıyorum. Çok şey biliyor olabilirler ya da işinde iyi ama kadın çalışanlar genelde insanlara yukardan bakıyor iletişim 0. Vs vs

0|0
    0|0
  • Erkeklerden utanıyoruz bide bende sosyal fobi ve dehb var yani 2si birden benim çekinme oranım kat kat fazladır erkeklerin ilgilenmesi normal bişey aslında ama istemeden çekiniyorum :/

0|0
    0|0
    • 1ay

Dehb bendede var ama az ne gibi sıkıntıların var ki mesela? Ben mesela erkeklerden utanmam

• 1ay

Sanada :)

• 1ay

Bende edemiyorum diye okumusum zaten sıkıntı yok :D

• Yani siz alışmışsınızdır görmeye ama kadınlar özel bölge olduğu icin utanıyorlar... bende utanırım heralde🙈

0|1
    0|0
Yükleniyor...