Kapat

Cemaatlere karşı mısınız?

İnsanlar her türlü amaç için birlikler, dernekler vb. kuruyor. biraraya geliyorlar. toplantılar yapıyorlar. bunlar gayet normal karşılıyor. peki sıra dine gelince ne değişiyor? bundan insanlar neden korkuyorlar bu kadar?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• karşıyım. kuran belli.. pek nurlu (!) amcaların anlatımına gerek yok.

0|1
    0|0
    • peygamber neden gönderildi o zaman?

• ayrıca mesneviyi yazmış. kuran varken buna ne gerek var dememiş.

• mevlana peygamberliğe soyunmadı hiçbir zaman! kafa sallayıp milletin beynini hurafelerle yıkamadı, orda burda okullar açıp ufacık çocuklara tecavüz etmedi.. hepsi aynı demiyorum ama gözümüzde hepsi aynı.. ayrıca günümüz ile yüzyıllar öncesini kıyaslaman çok ilginç iyi geceler..

En İyi Erkek Görüşü

• cemaatlere değil cemaatçiliğe karşıyım

0|0
    0|0
    • yani birbirlerini ve diğer müslümanları dışlamalarına mı karşısın? benim gördüğüm çoğunlukla durum böyle değil.

• çok ikna edici bir cevap.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• cemaatlere karsı degılım. ama gercekden amacı ıslam olanlara

0|0
    0|0
  • karşı değilim.

0|0
    0|0
  • Cemoşlara karsiyim

0|0
    0|0
  • Karşıyım.

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 2

• Cemaatlere karşıyız..

0|0
    0|0
    • sebeb olmadan bir kıymeti yok sözünün

• Düşünceme saygı duymayıp al ulan sana bir tokat der gibi eksileyecek din kardeşlerimin saçma sapan verecekleri tepkiden dolayıdır belki sebeplerimi saymamam eksilemeleri umrumda değil ama hemen yargılama çabalarına giriyorlar kimsenin haddi olmadığı halde ben cemaatlere karşıyım sebepleride bende kalsın sözüm kıymetsiz olsun ben sadece karşı olduğumu belirtiyorum kimin hangi cemaatten olduğu umrumda değil

• Hepsine karşıyım

0|0
    0|0
Yükleniyor...