Babam nasıl bu kadar YOBAZ olabiliyor?

Babam aşırı yobaz, örneğin televizyonda açık (aşırı açık değil normal) birini görünce sövüyor. Şort giydi diye tekme yiyen kızın haberini görmüşsünüzdür, o haberde bile adama hak veriyor. Ateist olduğumu söylesem evlatlıktan reddeder herhalde.

Bir insan nasıl bu kadar yobaz olabilir? Farklı düşüncesi olan insanlara saygı göstermekten haberi yok. Böyle olduğu için hem acıyorum hemde öfkeleniyorum.

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• Kıyamam ya 😂 Bizim evde de var bir yobaz da bu kadar değil o😅
    Ben deist olduğunu diyemedim hiç deneme bence sen 😄😄

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ula evladım başbakan seni görse çocuk yapmayın der...

Her neyse, kardeş baban yanlış yapıyor... Tabi onun da canına tak etmiş sokaklarda erotik sahneler görmekten

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• tavayi geçir kafasina

0|0
    2|1
  • Zor bir durum gercekten. Bu yastan sonra bir insanda degismez yani yapavak birsey yok.

0|0
    0|0
  • Malesef büyüklerimiz genellikle öyle oluyor bende kürtle veya sünniyle evlencem desem benide silerler herhalde evlatliktan

0|0
    1|0
    • 1ay

Çok kötü bir durum ama ailemizi silemeyeceğimize göre yapacak bir şeyimiz de yok

• 1ay

Malesef öyle:/

• Evet ben dindar bir insanım ama yobaz değilim mesela... insanlar istedikleri gibi yaşayabilirler... maalesef çok fazla böyle insan var..

0|0
    0|0
    • 1ay

Sırf böyle insanların varlığından dolayı farklı bir ülkeye yerleşmeyi düşünüyorum, zombi istilası gibi her yerdeler

• 1ay

Sabit fikirli demek ki...

• 1ay

Fazlasıyla

• Baban gerikafalı

0|0
    1|0
    • 1ay

Orasına şüphe yok zaten

Erkekler Ne Diyor 7

• şöyle söylim dinimizde bacağın bile görülmemesi lazım. tekme atan elbette suçlu ama kızda haklı denmez. bence 2 sinede ceza verilmeli. tahrik et sonra tecavüz Etti

0|0
    1|1
  • Ne güzel baba :) bizimkiside tam terziydi zamanında p. Ezwvenk ;)

0|1
    1|1
  • niye bakıyon çıplak garılara de

0|0
    0|0
  • trol soru

0|0
    0|0
  • Babanı anlayışla karşıla. Sesini çıkartma. Zor 1 durum cidden.

0|0
    0|0
  • bravo kardeş sen nasıl doğru yolu buldun

0|0
    0|1
  • benim babamda ataturke sövuyor .. napayım öldureyim mi.

0|0
    0|1
    • 1ay

yazık dostum Allah sabır versin sana geri kafalılar çok bu senin suçun değil

• 1ay

@sinopfilozofu Araştırırısan ve gerçekten ''TARİHÇİ'' denilen kişilerin kitaplarını okursan, dinlersen anlarsın

Yükleniyor...