Toplu taşımaya binen kizlara yerinizi verir misiniz?

Toplu tasimaya binmis. olan bir genc kalkip yerinizi verir misiniz veya ona ayakta olsanizda daha iyi bir yerde durmasi icin yer verir misiniz?

0|0
5|31

En İyi Erkek Görüşü

• bu dedıklerını hep yapardım takı bır kac kez azar ısıtene dek tabıkı herkes aynı degıl ama yaranamadım bu kızlara
    bır keresınde kıza yer verdım aman zahmet oldu adam olcaksın bırde dedı bagırındı
    bır gunde kolu kırık alcılı kıza yer verdım ınsallah basına gelır bu kadar ayakta tutuyorsunuz benı dedı
    baska gunde dolmusta kıza verdım sen kımsın bana yer verıyorsun sapık dedı cıngar cıkardı kı ALLAH tan gorenler ve sofor benı haklı cıkardı
    hatta yanımda oturan kızın arkadası geldı ona yer vereyım dedı oda bana sakın yavsaklık yapayım deme dıye bagırmazmı
    bılmıyorum ama ne gelıyorsa basıma ıyı nıyetten gelıyor :(

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yok artık kardeş daha neler kız diye niye yer versinler? Yer vereceklerse hamile, yaşlı ve engellilere yer versinler.

0|0
    0|0
    • 1ay

Ya bana genelde veriyolar sordum acaba bir anormal bir sey mi diye.. Ama genelde veriliyomus yorumlara gore

• 1ay

Verirler tabi çünkü bayanların çoğu yer verilmesi gerektiğini düşünüyorlar orada bir sorun yok bende öyle bir beklentiye girsem bana da yer verirler

Erkekler Ne Diyor 30

• Şimdi şöyle, sırf iki memesi iki bacağı var diye yer vermem. Yaşılıdır ki kız diyorsun yaşlı kız olmaz, engellidir ya da hamiledir vb durumlar haric sırf boş yer bulmak için birkaç durak öncesine yürüyen ben yerimi falan vermem kusura bakmasın.
    Ayakta bekleyecek.

0|0
    0|0
  • vermem, tek bir konu istisna, kalabalık ve erkeklerin içinde kaldıysa zaten ben çekip alıyorum o kişileri oradan. ve bunu çoğu kez yapmısımdır, otobüste metrobüste rahatsız oldugunu anladıgım bir çok kızı o kadar erkeğin arasından çekip almısımdır lavuklarda nasıl bakıyolar tüh gitti kız diye.

0|1
    0|0
  • erkeklerin arasında kaldıysa veririm aksi türlü asla vermem

0|0
    0|0
  • genç kızlara yer vermem yaşlılara sakatlara hamilelere veririm kızlara ayaktayken daha iyi yerde durması için orayı bırakırım sadece kız temas etmesinler diye

0|0
    0|0
  • en az 15 koltuk boş değilse oturmuyorum

0|0
    0|0
  • Yer vermek isterim ama bu kıza yavsamak olarak algılanabiliyor. AYağım tutuyor sana noluyo diyebiliyorlar. O nedenle vermem maalesef

0|0
    0|0
  • Vermem

0|0
    0|0
  • Erkekler tarafından rahatsız oluyorsa evet

0|0
    0|0
  • vermem

0|0
    0|0
  • bebe beliğe vermem

0|0
    0|0
  • Hayır yerimi vermem.

0|0
    0|0
  • valla ben bütün bayanlara büyük küçük yer veriyorum ve tabi 40yaş uzeri baylara da veriyorum.

0|0
    0|0
  • hayır.

0|0
    0|0
  • Çok zor bir durumda değilse vermem

0|0
    0|0
  • Veriyorum ama otobüs çok dolu olunca kıza kerkinmesinler

0|0
    0|0
  • Hayır vermem

0|0
    0|0
  • Hayır vermem banane

0|0
    0|0
  • gerek yok

0|0
    0|0
  • gencse vermem ayakta duramiycak haldeyse ya da cok skistrma durumu varsa veririm

0|0
    0|0
  • Hayır vermem. Takıntılı olduğum bir konu tam nokta atışı yaptın asla vermem.

0|0
    0|0
  • bilmem

0|0
    0|0
  • çok kalabaliksa veririm

0|0
    0|0
  • Yanımda erkek oturuyosa vermem..

0|0
    0|0
  • bacakları kopana kdr otururummm