Yalnizliktan sikilanlar burada mi?

Benim gibi yalnizlik ceken var mi?

Güncellemeler:
1ay Evet ask icin olmeye hazir misiniz?

0|1
7|25

En İyi Erkek Görüşü

• Senin gibi yalnızmıyım ona sen kararverirsin.

Yaşam enerjim yüksek bir insanım, hani ''akla ne eserse yapmak'' denir ya ona uyum sağlarım ama evde otura otura bu hissiyatım körelmiş durumda. Yalnızlığın dibini sıyırıyorum ve komik olan durum ise buna engel olan fiziksel veya dıştan bir etken olmaması... Tip desen yok değil, para desen oda yok değil şükürler olsun... Fakat Benim tek sorunum arkadaş bulamamam. Psikolojik olabilir bu... Çekingenliğimde yok karşı cinse biraz olabilir fakat bende erkek arkadaş da yok hemcinsime çekingenlik duyacak halim yok sonuçta...:D Yani İnsan bulamıyorum Kafa dengi hiç bulamıyorum. Bu beni asosyalliğe itiyor. Belki biraz sözün tabiriyle girişken çapkın yapılı olsam sosyal olabilirdim :D Neyse bu süreçte işte İnsanları olduğu gibi kabul ediyorum ama istediğim her şeyi yapabilecek bir insan yok ve bu çok sıkıcı böyle bir insan bulmakta zor onuda biliyorum ama illa buna gerek duymuyorum. Ha bu arada arkadaşım hiç mi yok değil var lar ama çok uzakta. Birde kendimden çokça büyüklerle daha çok anlaşıyorum. Böyle bir yapım var :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ohooo ben master yapttim yalnizlikla

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

Kızlar Ne Diyor 6

• fazlasiyla.. internette olmasa napardim bilmiyorum.

2|0
    0|0
  • Bazen sıkıcı bazen iyi yalnızlık

1|1
    0|0
  • Yoo.

1|0
    0|0
  • ✋✋✋✋✋

1|0
    0|0
  • Ben kesinn. Ben bütün gün otururum okuldan eve okul olunca