90 ları özlüyor musunuz?

Benim çocukluğumun geçtiği yıllar doksanlar... Her şeyin daha saf daha temiz olduğu zamanlar...
Ufacık şeylerin büyük mutluluklara dönüştüğü zamanlar...
O cipsleri zaten sırf taso çıksın diye alırdık.
Boş yok yazanlar garantiydi ama küçük cipsleri de garantilemek için bütün cips paketleri taciz edilirdi mahallenin bütün çocukları tarafından.
Hep o cipsleri mıncıkladılar diye bakkal kızardı.

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Zaten içim dolu akşam akşam beni ağlattın arkadaşım, bende çok özlüyorum o yılları hem o zamanki ortamı çok özlüyorum, birde ozamanlar dedem sağdı, babam sağdı, offff içim kötü oldu ama iyiki hatırlattın sağol çok güzel yıllardı

0|1
    0|0
    • Ben bide peynirli tombiyi çok severdim Ramazan ayında çocuktum oruç tutuyorum diye baban ondan alırdı iftara gelirken

• :)) hayırlı akşamlar

• Eig için teşekkürler

En İyi Erkek Görüşü

• aga biz 90 sonlarinda okulda kutu kolayla mac yapardik hatirlarsan😂 ne gunlerdi bee

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 4

• özlüyorum

0|1
    0|0
  • Çok özlüyorum.

0|1
    0|0
  • özlemiyorum

0|1
    0|0
  • 1 milyon vardı 20 sakız 20 tane çikolatalı leblebi 4 tane ekmek 10 bardak çekirdek alınıyordu o paraya, okula kendimiz gidip gelirdik korkmamızı gerektiren hiç bişey yoktu, komşuluk vardı bizden iki ekmek isterdi yarın tavuklu pilav getirirdi iki ekmeğe eş değer görürdü ah ahhh 90'lar asıl milenyum çağdı..

0|0
    0|0
    • Gerçekten oyle aga, herşeyin en iyisi oldugu zaman dı

• şu an geri dönmek ister misin deseler inan bana dönerdim ve gelmezdim aynı zamanın çocuklarıyız ve bizim yaşıtlarımızdan kimse 90'ları unutamaz

• Ben de isterdim o dönemlere geri donmek

Yükleniyor...