Benim gibi bir erkek ile evlenmek ister misiniz?

Benim karım olacak kişinin başı kapalı olacak, pantolon giymeyecek , sadece etek giyecek, çarşaf giyerse on numara olur.

Erkek çocuk isterim hadi diyelim kız oldu o zaman kızımın başı kapalı olacak, sadece etek giyecek, çarşaf giyecek, erkeklerle yakınlaşmayacak, konuşmayacak.

İbnelerden hiç hoşlanmam, kıllı bir erkeğim, delikanlı adam kıllarını almaz. Sert bir erkeğim ve karımı günde en az 1 kere dövme hakkım var, karım da zaten dayak yemekten hoşlanmalı.

Karım evde oturacak dışarı çıkmayacak, çok mecbur kalırsa çarşafla yanında bayan bir arkadaşı ile çıkabilir.

Karım olacak kişiyi kıskanırım ve bu onu çok sevdiğimi gösterir, namusuma söz getirirse vururum o karıyı.

Evet bayan arkadaşlar benim gibi adam gibi adam bir erkeği ister misiniz?

Güncellemeler:
1ay Hepsi şakaydı, dinsizim hem de erkeklere ilgi duyuyorum :)
1ay Bu soruyu can sıkıntısından yazdım, böyle şeyler uydurmada yetenekliyim galiba.

0|0
22|14

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• kadını hergün döversin
    kadın bir gün başka bir sebepten doktora gider
    doktor muayene ederken darp izine raslarsa görevi nedeniyle polis çağırır
    kadın davacı olmasa bile kamu davasına dönüşür
    olur da hapse girersen seni de orda naparlar bilmiyorum

0|2
    0|0
    • 1ay

Hapiste ben ağa olurum, ben yönetirim sen nr diyorsun.

• 1ay

doğrudur benim de babamda var ama böyle senin anlattığın gibi kavga dövüş yok tabi :D Ev işi temizlik vs

• 1ay

Annem daha çok dövüyor

Kızlar Ne Diyor 21

• Sen adam gibi adam deyimini çok yanlış anlamışsın

0|2
    0|0
  • Aynısını karın da sana yapsın madem senin hakkın varsa. Bir kere senin dövemeyiz hakkın varsa bir kere de o seni dövsün. Bütün gün evde oturtsun. Sokakta gezerken başını yerden kaldirtmasin. Erkek çocuk isterim diyorsun kadınla alakası yok bu olayın. Çocuğun cinsiyetini erkek belirler eğer kızın oldu diye birini suclayacaksan git kendini suçla. Bir de erkek diyorsun kendine demi. Böyle erkeklik olmaz olsun. Eminim ki bir çok kadın senden daha erkek

0|1
    0|0
    • 1ay

Ama ben trollüm.

• 1ay

Ne gerçekte var? Böyle insanlar mi? Ve evet var karısına eziyet eden erkek çocuk doğurmadı diye döven, aşağılayan. Ve biz bu kadınları göre göre onları koruyamıyoruz. Ve biri çıkıp böyle bir şey söyleyince ister istemez sinirleniyorum ve bu da mantıklı düşünüp troll olduğunu anlamama engel oluyor

• 1ay

İşte ben de can sıkıntısından böyle bir şey yazdım.

• Hahah :)))
    Birinci karın ola bilirim 😀

0|1
    0|0
    • 1ay

Ayy bilmem ki

• 1ay

Ona göre cevapladım bende:) şaka soruna göre.
      Guru olmak neyi ifade ediyor ki? Yani? Akşam uyudum, sabah kalktım guru. Ama niçindir, faydası nedir anlamış değilim

• 1ay

Xper seviyem çok düşük benim, isteğim nitelikte ve isteğim sayıda soru soramıyorum.

• kadınıma değer veririm, başımın tacıdır... sanırım ben görmedim yoksa yazmadığından değill? dövmek için mi evlenecen ya da istediğin zaman döllemek için?

0|1
    0|0
  • Hayattta istmem kapalilik tamam ama gunde bir kere dovmek ne bu nasil bir din anlasyisi sen kafayi yemissin

0|1
    0|1
  • Tabii ki istemem, mümkünse senin gibi erkekler elli metre yakınıma dahi gelmesin.
    Tek bir şey soracağım, yaşın kaç ve okuyor musun, lise terk falan mısın?

0|2
    0|0
  • Keşke troll olsa

0|1
    0|0
    • 1ay

Ne alakası var, troll olabilir mi böyle bir şey.

• 1ay

Hepsi şakaydı :D

• 1ay

farkettim zaten

• Ay hayalimdeki sevgili modeli 😍💙💜💚❤💖💘💎

0|1
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • EVDE kalacaksın büyük ihtimalle ve öyle olursa bundan dolayı Üzgün olmam

0|3
    0|1
  • İnşaAllah Ömrün boyunca evlenemezsin. Karısına el kaldırandan adam felan olmaz.

0|2
    0|0
  • Adam mı? Gorilden frkın yok birader beyninde yok , salak erkeklerle ilgilenmiyorum yabozla hiç

0|1
    0|0
  • Hic komik degil

0|1
    0|0
  • ALLAH korusun

0|1
    0|0
  • adam misin la sen delikanlilik değil bu ibneleri sevmem demissin ama sen tam öylesin

1|2
    0|1
  • hahajsjajdjahsjhajajaha güzel olmuş valla ajahhahaja

0|1
    0|0
  • Keşke şaka olmasaydı 😂

0|1
    0|0
  • Evlen benle

0|1
    0|0
  • Senin gibi bir erkeği istemem.

0|1
    0|0
  • Senin bir kere bir kadına elin kalkıyorsa kalkmayan başka şeylern vardır

1|1
    0|0
  • Adam gibi adam? Güldüm

1|3
    0|1
    • 1ay

Gülünecek bir şey mi var bacım

• 1ay

• 1ay

Bu sefer guldurmedi

Erkekler Ne Diyor 13

• Aslanım benim, yanındayım

Sana feda olsun felloş kızlar

0|4
    7|1
  • Her gün dövme haricide her madde beni anlatıyor. Zaten bu dediklerin gibi olan bir kadını dövmek için bir sebebin olmaz. Ne diye döveceksin? Kıçına dar kotu giyip, boyanıp sokağa çıkmamış, edebiyle yaşıyor. Dövmek için sebep yok..

0|1
    0|0
    • 1ay

Karı hoşlanır diye

• 1ay

Tahmin ettik onu.. Bu kadar "delikanlı" bir abi gizlenmeden söylerdi bunları 😁

• 1ay

Gizlenmezsem olmaz :D

• İlk basta iyiydinde çarşaflı derken sonra dövme konusu bozar. Kuranı kerimde Eşiniz dik başlılık yaparsa ilk önce uyarın devam ederse yanlız bırakın yine devam ederse dövün buyurmuş. Şimdi sana günde 1 kere dövme hakkını kim veriyor hanzo

0|3
    0|0
  • Afrikadan bulursun köle ticareti oralarda hala var diyolla

1|3
    0|0
  • ve bu adam %80 taş gibi bir hatunla evlenecek ya beni brakın ya ben kendimi asayım şuraya biyere :/

0|2
    0|0
    • 1ay

Malesef evlenemeyeceğim, çünkü trollüm.

• Yemine diyorum seninkisi yetenek. Gâvur bile bu kadar kötüleyemezdi. Gerçekten adilikte üstüne yok tebrik ederim 👍

0|2
    0|0
    • 1ay

Adilik filan ayıp oluyor

• 1ay

Dinde zorlama YOKTUR. Bu kadar abicim. Onu yapan ne müslüman nede başka birşey.

• 1ay

Sonuçta benim anlattığıma benzer kişiler var o yüzden inandılar bu şakaya, tarif ettiğim kişi müslüman olmayabilir ama kendini müslüman olarak tanıtıyor o zaman ya da öyle sanıyor, bilmiyorum.

Ben aslında can sıkıntısından böyle bir şey yazdım, yetenek de var gibi bende

• Troll..
    Her dayak atanın hergün aldatılması haktır!

#Vesselam

0|1
    0|0
    • 1ay

Troll filan çok ayıp oluyor, ben sana troll desem üzülmez misin?

• 1ay

• Sen gibi bir sapik bulunur Merak etme 😀😀

0|3
    0|0
    • 1ay

Sapık filan ayıp oluyor ben namuslu bir erkeğim.

• 1ay

Kendi içinde terbili biriyse eğer dayaga gerek yok ama sen dovnekten zevk aliyorsan terbiye bahane olur erkek 😀

• 1ay

• Kardeşlerim de sana hayran zaten orta çağ kafalı hanzo

0|1
    0|0
  • Zevkine sokayım totoş kırbaç var istermisin

0|1
    0|0
  • Troll

0|1
    0|0
  • bişey anlamadım. basi kapalı olcak yani dinin imanın var. amma velakin sadist istiyorsun?

0|1
    0|0
  • mhp limisin sen

0|1
    0|0
    • 1ay

Lütfen siyaset karıştırmayalım.

• 1ay

Yükleniyor...