Aranızın kötü olduğu birinin sosyal medyaya attığı ss de adınızı uygunsuz kaydettiğini gördünüz ne yapardınız?

Rehberimde dahi olmayan kişilik uygunsuz bir takı kullanmış adımda. Ne yapmalıyım bilmiyorum onunla muhattap olmayacağım. Sinirimi bozan bunu başkalarının da görecek olması

0|0
2|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• en güzel tepki tepkisizliktir o kişi hayatta yokmuş gibi davran sonra kudurmasını izle

0|0
    0|0
    • 1ay

O kişi umrumda değil sorun bunu okuldakilerin görebileceği bir yerde paylaşması

• 1ay

ne yazdığını bilmediğim için kesin konuşamıyorum ama gizli olan biseyi açık ediyorsa soran olana iftira olduğunu söylersin sakin bir şekilde, ustune gelen olursa da tepki vermemelisin yoksa doğru olduğunu dusup daha çok ustune gelirler

• büyük ihtimalle bu ayrıntıyı zaten fark etmiştir ve bunu bilerek yapmıştır umursamaman onun basarisiz oldugunu hissettirir

0|0
    0|0
    • 1ay

Benim hesabim da yok öyle gezinirken denk geldi. Umursamamak mantıklı fakat biraz popüler olduğundan okuldakiler de bu gönderiyi görecekler. Beni yanlış aksettiriyor. Ayrıca şu sınav döneminde belki de okulda ygs den iyi bir puan alacakken adımı karalıyor. Acayip sinirim bozuldu. Ne yapacağımı nasıl davranacağımı bilemiyorum zaten son senem. Yardımcı olur musunuz?

• 1ay

Yakın arkadaşlarıma bu durumdan bahsetmeli miyim sizce fikir almak adına? Kimseye de tam güvenmiyorum ama. O bana bunu yapamaz istesem ona karşıt kişilerle konuşup durumumu derinleştiririm ama bir yandan da takmak istemiyorum. Fakat takmasam bunu görenler hakkımda ne düşünür?

• 1ay

Tam olarak nasil birşey yazmış

Yükleniyor...