Bugün bir trafik kazasına şahit oldum o kadar kötüyüm ki unutamıyorum ağlamaktan düşünüp kurmaktan başım ağrıyo artık?

Önce baktık trafik sıkışmış sonra gördük ki kaza olmuş bir araba motora çarpmış motorun yanında adamın ayakkabısı duruyo gözümün önünden gitmiyo adamı yatırmışlar başına toplanmışlar başı kanlar içinde bakamadım kask var ama yinede yaralanmış motor zaten hış olmuş gencecik bide pahalı bişeyde değil motosiklet zaten belli gariban olduğu o kadar üzüldüm ki hala unutamiyorum sürekli sevdiğim bir yakınımı koyuyorum kafamda onun yerine deliricek gibi oluyorum onun ailesi ne haldedir kim bilir durumunuda bilmiyorum çok merak ediyorum hayat ne kadar acımasız hiçbirşeye üzülmeye değmezmiş onu anladım sevdiğiniz insanlari yarin gorup goremeyeceginiz belli değilken o kadar saçma şeyler yapiyoruz ki

0|1
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• Malesef hayat hep böyle, 1 dakikamızın dahi garantisi yok. Ama hiç ölmeyecek gibi gurur nefret kibir tavan.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• benimde ablamlar kaza yapmıştı bilinç tamamen kapalı ben göremedim ama beyaz bir sıvı akmış kafasından eniştemde öyle yeğenim yanında o kalkmış kenarda tarla vardı ona doğru gitmiş dedemlere gidiyorum diye. Ablam annemlere çocuklarım size emanet peygamber efendimiz geldi beni çağırıyor dedi. Rabbim bize bağışladı her aklıma geldiğinde bende ağlıyorum. Allah herkesin yardımcısı olsun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• Psikoloji gitmiş

1|0
    0|0
  • Unut

0|0
    0|0
Yükleniyor...