Sinsi kuzen 😡😡😡😡? ?

Benim yakın bir arkadaşım var kardeş gibiyiz ama birbirimizin en yakınıyız bide benim kuzenim var biz bebekliğinizden beri beraberiz kuzenim ben arkadaşım daha bir kaç arkadaşımız da var arada görüşürüz onlarla ama benim kuzenimle evimin arası çok yakın arkadaşımın evi uzak biraz neyse konuya gireyim bir kaç yıl önce arkadaşımın nişanlanma olayı olcak gibi oldu ben bunu kuzenimden öğrendim kuzenimle arkadaşımın arası biz gibi değildir daha soğuktır kardeş gibi değilde normal arkadaş pek buluşmazlar bir her hafta illa kuzenimden öğrenince olayı arkadaşıma sordum böyle güzel bir olayı ben neden senden değilde ondan duydum dedim beni hafif tersledi sonra arkadaşım kuzenime olanı anlatmış galiba kuzenimde bizim arkadaşlığımızı kıskanır hep çünkü onun hiç böyle uzun yıllar süren arkadaşlığı yok bir sürü arkadaşı var biriyle görüşüyorsa 3 4 yıl kardeş gibi olur onla sonra sıkılır değiştirir benle arkadaşımın arası biraz açıldı bu konudan kuzenimde bunu görünce arkadaşımı elimden almak için iki yıldır çaba içinde sürekli onunla buluşur çat kapı evine gider bana haberde vermez hiç bide benim yakın arkadaşım olmasına rağmen biz arkadaşımla düzelttik arayı seni seviyorum sen tek kardeşimsin benim falan dedi tabi bunlardan kuzenimin haberi yok geçen spor yaparken bileğimi incittim kuzenimde yanımdaydı gördü o an ben acı cektim de yani sonra ki günde arkadaşım bize gelecekti akşam kalmaya benimde bileğim çok ağrıdı o akşam dayanamıyorum acile girecektim gitmedim arkadaşıma dedim böyle böyle başka akşam gelirim sen dinlen sesi gün içinde bir kaç kere aradı nasılım diye kuzenim bir kere bile aramadı tam arkadaşımın gelceği akşam aradı sordu sonra snap atmış bir baktım arkadaşımın evine gitmiş bir de beni aradıktan bir iki saat sonra bende babamdan öyle izin alamıyorum akşam bir anda gideyim arkadaşımın evine falan ama kuzenim rahat gidip geliyo haberde vermedi bana sinir oldum ben bu kızla be yapılan bilemiyorum?

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Kıskanç ve art niyetli insanlardan uzak dur. Sana ilerde ciddi zararlar verebilir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...