Kardeşim ne yapıyor aq?

13 yaşında ergen bir kzı kardeşim var. Geçmişe bkıyorsun +18 içerikler. Yüzü boyalar içinde. Hatta okulda liseli sevgilsi var ayrılmışlar aşk acısı çekiyor. Asi asi tavırlar. Bende ergendim ama böyle şeyler yapmadım. Annem zaten yok babam işten kafasını kaldıramıyor. Kızın yaptıkalrına bakın. ne yapacağım

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• gittiği yol yol değil.. annesizlik zor. kızkardeşinin işi zaten daha zor

1|0
    0|0
    • 1ay

Annesizlik zor birşey hele annenin var olup yanına olmaması daha zor. Ama kardeşim bunu anlayacak yaşta olmasına ragmen bunları yapıyor. Çıldıracagım

• 1ay

elinden geleni yap herkes kendi kaderini yaşar malesef kendini yipratma bunun için

• 10gün

Günaydın Hayırlı sabahlar dilerim eig için teşekkür ederim😄😇😇😊😊🌷🌷

En İyi Kız Görüşü

• Durum ciddi en azından takip et arkadaş gibi yakn olmaya çalış yoksa mutlaka onu kullanmaya çalışırlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Hepsi sosyal medyadan dolayı internet kullanma kısıtlaması getirin güne 2 saat gibi

0|1
    0|0
  • Kötü yola doğru gidiyor u dönüşü yapması lazım

0|0
    0|0
  • Ben de öyle değildim..

0|0
    0|0
  • Allah yadımcın olsun 😔

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Cinsel şeylere, makyaja merakının artması doğal... Liseli sevgilisi hakkında konuş, aralarında sadece sevgi varsa sorun yok. Sinirlenme hemen

0|0
    0|0
  • Onunla konuşmayı dene tatlı bir dille eğer zaman bulabiliyorsan okuldayken onu ziyaret et arkadaş kurduğu ortamları incele. Senin rolün burada büyük.

0|0
    0|0
  • Babana söylemelisin bu durumu. ya da kendin hizaya çek onu

0|0
    0|0
Yükleniyor...