Çok seviyorum fakat çok kavga ediyoruz Yardım önerilerinizi bekliyorum?

Ben yaklaşık 1 yıl peşinden koştum çok seviyorum onu 1 yılın ardından birlikteyiz oda beni seviyor ben kadınlarla hiç bir şekilde diyalog olmam arkadaşlarımla kız arkadaşlarla bile diyalog olmuyorum kendisi terazi Burcu çok dengesiz böyle en son tartışma nedenimiz söyleyeyim turkcell de çalışıyor yeni ordan erkekle yemek yemiş ben çıldırdım içimde çok psikopat biri var ayrılmak istedim o an içimden gelmedi sonra tatlıya bağladık her gün kavga ondan tek istediğim benim tanımadığım erkekle diyalog olmasını istemiyorum ama ben böyleyim diyor onu böylede kabul edemiyorum ne yapmalıyım hayatımı ona adadım okulu bıraktım onla vakit geçirdim hep hayatımda ağlamadım hiç neredeyse ama ona bakınca duygusallasiyorum bir fikir verin

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu ilişkide çabalayan taraf hep sen oluyosun belliki, bence açık açık konuşmalısın, onun yapısı öyle olabilir ama yinede daha dikkatlide davranabilir

0|0
    0|0
    • 1ay

bugün ona gittim kendisi başka şehirde izin aldım akşama kadar bekledim hediye aldım sevgili parfümü 8 saat bekledim ama her zaman ki gibi hallettik problemimizi 😊

• 1ay

Süpeerr :)))

• 1ay

sağol 😀

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...