Ben kime ne yaptım da herkes bana cephe aldı? Bundan sonra nasıl davranacağım?

3 yıldır arkadaşım dediğim insanların gerçek yüzünü staj ortamında farkediyorum, hataları olduğunu bile bile telafi etmeyip sallamıyorlar. En yakınım dediğim kişilerden biri ben yokken arkamı kollamaz diğeri de geçmişte olanların acısını çıkarırcasına tavırlarda bulunur. Geçmişte bir yanlış anlamadan dolayı beni samimiyetsiz bulan bir arkadaş da beni rehberine uygunsuz bir biçimde eklediğini sosyal medyadan yansıtıyor. Ciddi anlamda soğuk ve sessiz oluşum mu bu kadar rahatsız eden onu? Yakın sandıklarımsa artık menfaatleri kalmadıklarından beni hiç tanımıyor gibiler. Okulumdan zaten oldum olası nefret ettim. Ben sınavlara mı çalışayım, bunları mı düşüneyim Allah aşkına.. Kimseye birşey yapmadan aramı bozuk yapabilen potansiyele sahibim galiba.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• bence sınavlara çalış en hayırlısı bu :)

0|0
    0|0
    • 1ay

O kızın sosyal medya hesabındaki gönderiyi görüp de benim hakkımda kötü düşünecek bir okula, yüksek başarı getirsem nolur getirmesem nolur?

• 1ay

Başarıyı kendin için getirirsin sandım ben :)

En İyi Kız Görüşü

• hayatinda insanlar olmak zorunda degil. arkadasin olmak zorunda degil. tek basina kimse olmadan yasamayi ogrendiginde buna okadar alisiyorsun ki hic kimseyi hayatinda istemiyorsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• mekan degistir degisiklik iyidir

0|0
    0|0
    • 1ay

Okulu mu degistireyim su saatten sonra. Zaten hayallerim onundeki en buyuk engel bu okul. Bir de insanlariyla ugrasiyorum

• Senin ilacin iyi bir flort ve cinsellik.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...