SİZCE BU ERKEK NEDEN SÜTYAN TAKIYOR?

Çok merak ediyorum arkadaşlar fikirleniz nedir bu konuda?SİZCE BU ERKEK NEDEN SÜTYAN TAKIYOR ??

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• tuhaf bır durum olacak hepınıze kı bır durumla cıdeen karsılastım kocael gebzede bır devlet hastanesınde adamın bırında gogus kısmında bır rahatsızlık oldugunu duydum daha dogrusu konusmalarına sahıt oldum ılk once ben bıle alay ettım adama bakıldıgında yanındada karısı ıle bırlıkte bellı kı durumları baya kotu olduguda bellı sonra konusmalarına sahıt olduktan sonra kendımden utandım cunku ınsanları ne cabuk yargılıyoruz dıyebıldım kendıme yukarıda resım belkıde abartı ama buna benzer bır durum ıse adamın gogus kısmı sarılı ve arkasından kopca gıbı gordugumuz o beyaz seylerı sutyen sanmıstık yanımda da arkdasım vardı kı ısın rengı sonra ortaya cıktı adamın bır sure bu sargıyı sarması lazımmıs aslında sutyen degıl kendı ımkanları ıle gogsune sardıgı bır bez parcasın kendınce uyarlamıstı doktorun ıyı yapmıssın fayda saglar dedıgı seyı bız anlamsızca alay etmıstık ve o gunden sonra bırnın neden bunu yaptıgını dusunmeden alay etmek artık ıcımden gelmıyor

0|1
    0|0
    • 1ay

enterasan.

• 1ay

pardon devamını okumadim.

• 1ay

estagfurullah

Kızlar Ne Diyor 6

• "Sütyan". Soruyu soranın konuyla alakası (temsili)

1|1
    0|0
  • Crossdresserdir

0|1
    0|0
  • Kız hormonu fazla salgılanıyor olabilir ya da sayko dkjcmfndn

0|1
    0|0
  • Çok enteresan

0|1
    0|0
  • hahhahah harika