En güzel kızlar İzmir de diyorlar doğru mudur :) ?

kızlar ne diyorsunuz bu duruma

0|0
11|8

En İyi Kız Görüşü

• Her yerde güzel vardir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• doğrudur

0|1
    0|0
  • İzmir göç alan bir sehir arkadaşlar.. Ama İzmirde ki nem cilde çok iyi geliyor ve genelde yuvarlak yüz hatlarına sahiptirler.. Ve gerçekten kendilerine bakıyorlar.. Kendine bakan her bayan güzel olabilir..

0|1
    0|0
  • Zayif ve uzun guzel degil.

0|1
    0|0
  • İzmirdeyse ne olucak ☺️☺️
    Güzel kız değil güzel karakterli olanını araştır derim 🙏

0|1
    0|0
  • hayır

0|1
    0|0
  • Yoo •

0|1
    0|0
  • Edirneli olarak Trakya kızları diyorum hahah

0|1
    0|0
  • Yanlış genelleme

0|1
    0|0
  • İzmirde olmamam çirkinliğimi açıklıyor 😂

0|0
    0|0
  • ya izmirliler biraz açık giyinimli olurlar o yüzden erkeklerin yaptığı genellemelerden geliyor bu söz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• yok be arkdasım her yerde guzel var ama ızmırın adı cıkmıs cok kısıdende duydum adam turkıyenın 3te 2 sını dolasmıs ızmırde kızlar kadar acık ve uakala sımarık kız gormedım der
    zaten hepsı ızmırlı degıl cogu dısarıdan okumaya gelen kızlar yanı ızmıre gelen havasından mı suyundan mı anında degısıyor bır tarafını acıp teshır etmekle adına oz guven ve guzellık dıye palavra uydurmus hepsıde buna ınanıyor
    ama gercekten guzellık kavramında yuz goz kısılık karakterı bırlesmıs kızlarımız yok mu elbette var bunlar zaten her ılde var onlarada asla lafım yok

0|1
    0|0
  • bende izmirde yaşıyorum biz ona güzel demiyelimde en bakımlı en güzel giyinmesini gezmesini bilen de diyebiliriz :)

0|1
    0|0
  • Bana pek hitap etmiyorlar sarı renkli gözlü bana göre en güzelleri Ankara da esmer lara kaş kara göz 😍

0|1
    0|0
  • hayır. izmirdekilerin olayı farklı

0|1
    0|0
  • hikaye

0|1
    0|0
  • yalan

0|1
    0|0
  • Izmire hic gitmedim bilmiyorum ama gidersem soylerim :)

0|1
    0|0
  • Hayır florida da

0|1
    0|0
Yükleniyor...