Dedem çok zengin fakat?

Babamlar 3 kardeşler. Ve hepsinden önce aramız bozuk. Amcamların üstüne yaptı çoğu şeyi dedem... Çok sevdiğim babaannem vefat etti. Onca eliyle tırnağıyla biriktirip aldığı çeyrek altınları 60 sene dişini sıktı babamları amcamları okuttu. Hacca gitmek için içkici dedemi imana getirdi ama gel gör ki o öldükten 4 ay sonra yeni kadın ile evlendi dedem ve yeni evlendiği 45 yaşındaki kadın ile artık 3 yıldır konuşmuyoruz. Babaannem sağ iken aramızda köprü misaliydi. Hep bizi barıştırmaya çalışırdı. Şu an buraya yazdıklarım sığmaz uzun uzun anlatmaya gerek yok. Uzun lafın kısası, dedem öldükten sonra mal mülk kardeşlerin içinde en büyük olan babam'a ve bize bir şey kalır mı? Amcamların üstüne mal yapması bir şey değiştirir mi? Ve şu da bir gerçek ki ben ve kardeşlerim (3) dedemin tek erkek torunlarıyız.

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• akıl sağlığı yerinde değil raporu alırsanız eşit bölüşürsünüz aksi halde bir şey alamazsınız

0|0
    0|0
  • karisina ve cocuklarina duser miras, sana kafasi duser

0|0
    0|0
    • 1ay

nasıl yorum bu şimdi çiçeğine kodumunun veleti

• 1ay

Anasının bızırında bildirbir oynadığımın oğlu. Senin ananı atarım kahveye böyle kaçamaz bir yere alırım onu dip köşeye onunla envayi çeşit kumar oynarım ; 56 , 66 , kaptı-kaçtı , maça-kız , hoştin , yanık , komken , poker ,21 , 31 senin ananın bızırına zar atarım zar, a****m**ına sinek 2'liği kılıçlama attığımın oğlu.

• 1ay

Anne-Bacı yapma. Buranın ağası da benim marabası da benim ulan

Yükleniyor...