Her şey para mıdır?

Ben ve sevgilim para sıkıntısı çekiyoruz, öğrenciyiz. Artık buluşmamıza bile engel oluyor bu sıkıntı ve bu son yılımız daha sonra farklı şehirlerde olacağız. İkimizin de ailevi sorunları var tek başımıza ayakta durmak zorundayız. Ama mesafeler, sorunlar, iş hayatı, tartışmalar, birbirimize zaman ayıramama, alttan alamama gibi sorunlar çıkacak ortaya. Bütün bu sorunların nedeni parasızlıktan oluyorken, her şey para değildir diyebiliyor musunuz?

0|0
1442

En İyi Erkek Görüşü

• Parası olanlarda mutsuz ve huzursuz olabiliyor demekki mutluluğun kaynağı para değil birbirinize böyle zamanlarda daha çok destek olmanız gerekir... Birbirinizi sevmekten hiçbirzaman vazgeçmeyin... ilerde paranız olur ama sevginiz olmayınca para o sevgiyi yerine getirmeye yetmez...

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sana göre bütün sorunlar parasızlıktan. Para rahat ve huzurlu bir yaşamda önemli etken olabilir. Öyle de zaten. Ama her şey değil. Sağlığın yoksa ve yanında mutlu olabildiğin biri yoksa para seni mutlu edemez.

İnsanların sadece maddi sorunları yok. Sen zenginler mutlu, hiç sorunları yok sanıyorsun galiba.

Her şey para ise ne mutlu bana. Hiçbir eksiğim yok, fazlasıyla da durumum iyi.
    Benim sağlık sorunuma bir faydası yok paramın ya da mavevi sıkıntılarıma.

Ancak paran olduğunda paranın her şey olmadığını anlarsın.

0|0
    0|0
    • Orada devreye kader giriyor sıradan bir insan kafasında silahla vurulsa ölür doktorlar fazla uğraşmazlar bile. Bknz İbrahim Tatlıses adam ölmedi neden parası var. Paran varsa yaşlanmıyorsun bile. Blnz Ajda Pekkan. İçtiğin en ucuz suyu bile 1-2 tl'ye çıkarıyorsun. Ekonomi sıfır ama her şey ateş pahası. Çünkü burası Türkiye

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 41

• Tabiiki her şey para değil... Paran kadar yaşamayı öğrenirsen rahat edersin..500 Lira gelirin varsa 300 lira biriktirip 200 lira 1000 lira gelirin varsa 600 Lira biriktirilip 400 lirası harcanır... Başka türlüsü insanı rezil perişan eder...500 Lira geliri olan 900 Lira harcamaz... Ayşe harcıyor Fatma harcıyor... osman harcıyor... Diye kimse ile gösteriş yarışına girilmez... Paran kadar yaşamayı bilirsen başın dik yaşarsın... kimseye özenmezsin... Sağa sola borç yapıp başın önünde gezmezsin...

0|0
    1|1
  • para olsa başka bir sıkıntı veriyor Allah.

1|0
    0|0
  • Herşey para değildir, bazen de para..

Siz üstesinden geleceksiniz bunun, şu an öğrenci psikolojisi ile yorumluyorsun. Elbette ki mezuniyet sonrası da bir süre sıkıntı olacak, sonra paranızı kazanmaya başladığınızda o kazancı harcamak kadar kıymetli ve keyifli birşey yoktur. Ve bunu kiminle yaptığın..

O yuzden karamsar olmayın, para elbette önemli ama kazanılıyorda.

0|0
    0|0
  • Para olmazsa ne yapacaksınız aç kalırsınız valla. O yüzden sevgiden sonra para gelir. Sizin bu durum fazla sürmez koparsınız birbirinizden

0|0
    0|0
  • Para herzaman kazanilir ve hayatta insanin kapisini bir kaç defa çalar önemli olan bir birey olabilmek ve birey'in tüm sorumluluklarini elinde tutabilmektir.

0|0
    0|0
  • Valla ben bedavaya vereni bulamadım :D

0|0
    1|0
  • Her şey değil ama çoğu şey para

0|0
    0|0
  • Evet çoğu şey

0|0
    0|0
  • Para çoğu zaman her şeydir.

0|0
    0|0
  • Paradır

0|0
    0|0
  • Hayır , herşey para...

0|0
    0|0
  • para huzur değildir

0|0
    0|0
  • Diyemezsin cunku hersey para

0|0
    0|0
  • Para mutluluk getirmez

1|0
    0|0
  • Paraniz olsa başka sorun ortaya çıkacak çünkü

0|0
    0|0
  • Maalesef Bu Zamanda Herşey Para Olmuş

0|0
    0|0
  • Hayatta her şey para değildir evet ama hayatın %99 u dur. = ))

0|0
    0|0
  • Ben diyorum. Para kağıt parçası gerçek olan hayatta sadece sevgidir

0|0
    0|0
  • En iyisi boşver aşkı.

0|0
    0|0
  • değildir

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    21

Kızlar Ne Diyor 13

• Para elbette hersey degildir ama olmazsa olmazlardan biridir. Fakat bu ayrilma bahaneside degildir. Belkide sizinde iliskiniz boyle zor olmali surekli sıkıntı cekmelisiniz surekli tartismalisiniz. ileride bunlarin bitmeyecegini nereden biliyorsun ki? Bence Şu an sizi yoran sey parasizlik ve engeller degil DÜSÜNMEK. bu kadar düsünmeyin oluruna birakin. Ne demisler oldugu kadar olmadigi kader

0|0
    0|0
  • Her şey paradır.

0|0
    0|0
  • Bence her sey degil

0|0
    0|0
  • Maalesef evet

0|0
    0|0
  • Herşey paradir

0|0
    0|0
  • herşey para değildir fakat parasızlık huzursuzluk getirir.

0|0
    0|0
  • Yürümek , kitap okumak, gülmek bedava

0|0
    0|0
  • Her şey para evet. Parasizligin getirdiklerini bende biliyorum. İlişkin bile etkileniyor mk.

0|0
    0|0
  • Paranında etkisi var tabi.

0|0
    0|0
  • Hersey olmasa da cogu sey para bence

0|0
    0|0
  • Diyebiliyorum

0|0
    0|0
  • değil

0|0
    0|0
  • Evet paradir ayni sıkintilari bende yasiyorum. Saglik en onemlisi ama para olmayinca hic bisey olmuyor

0|0
    0|0
    • Sağlık en önemlisi diyorsun ya, paranın her sağlık sorununa çare olduğunu sanmışsın. Ki "Para olmayınca hiçbir şey olmuyor." diyorsun.
      Parayla olabilen çok şey varsa, olmayan da çok şey var.

• @_Yağmur hayir her saglik sorununa care oldugunu sanmadim saglik en onemlisi diyorum tabiki ama saglikli olsanda paran olmadiktan sonra hayatin anlami cok fazla olmuyor su donem icin

Yükleniyor...