Türkiye'de kadınlar nasıl delirmiyor?

Şu cümlelere karşı nasıl sessiz kalabiliyorsunuz?

Türkiye'de kadınlar nasıl delirmiyor?

0|0
11|20

En İyi Erkek Görüşü

• cuma namazinda hoca efendi vaaz veriyor zina eden kadini recm edin ordan seslendim peki erkegi ne yapmak lazim cemaat gozu bana dikti hoca efendi oksurdu devam etti bogazina bisey kacti herhalde

3|1
    0|0
    • 1ay

kuranı kerimi bilmeyen insalar onlar kuranı kerimde ister erkek ister kadın zina eden kişiye 70 degnek vurunuz denir

En İyi Kız Görüşü

• Sadece cumleler mi? Kucucuk cocuga goz koyan imamlar, tecavuz eden dini vakiflar, ufurukcuyum ayagina kadin elleyen sapkinlar, iki bacak gorunce gozleri yuvasindan cikacak konuma gelen adamlar, basortun yok diye seni dovmeye kalkanlar, gece sokakta ne isi varmis diyenler, kadin kahkaha atamaz, hamile kadin sokaga cikmasin, kadin nefes almasin hatta zaten biz nefes almasa da skeriz diyenler falan. Yasamayalim bence dogar dogmaz kadiniz diye gomsunler bizi yine.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Merhaba deliryum,

Kardeş, şu sözlerin birçoğu çarpıtılmış. Bir çoğu da boş bulunduğundan söylemiş sanırım.

Ama şu bir gerçek ki; kadınlar kendisini teşhir amaçlı göstermekten kurtarmaz ise ve seksi tavşan olma arzusundan vazgeçmezlerse olacak olan bu.

Bunlara ses çıkartın tabi, ama şunlara da ses çıkartın; "Kendisini erkeklere satan ve kadınların onurunu ayaklar altına alan fuhuşçu ruhlu kadınlara, hemcinslerinize de ses çıkartın"

4|1
    0|1
    • 1ay

Bahsettiğin parayla fuhuşsa hepimiz karşıyız ama giyimden bahsediyorsan kimin nasıl giyindiği senin üzerine vazife değil

• 1ay

Bu yüzden olucak olan bu diyerek bu kadar abazan ve k. aşar olduğunu belli etme size inat istediğimiz gibi giyinicez ve modernleşicez her alanda gelişicez bizi geçtim kedilere köpeklere noluyor peki onlara neden tecavüz var sevgili o. rospucuk? Senide seni yetiştirenide biiippp

• Din Adına Kur’an’ın Yeterliliği:

Biz bu kitabı sana, her şeyin ayrıntılı açıklayıcısı, bir doğruya iletici, bir rahmet, Müslümanlara bir müjde olarak indirdik. (16-Nahl-89)

Kendilerine okunmakta olan Kitab’ı sana indirmemiz onlara yetmiyor mu? (29-Ankebut-51)

Hüküm Yalnız Allah’ındır:

Hüküm yalnız Allah’ındır. O kendisinden başkasına kulluk etmemenizi emretmiştir. Dosdoğru olan din işte budur. Ama insanların çoğu bilmiyorlar. (12-Yusuf-40)

Kendi hükmünde hiç kimseyi ortak kılmaz. Rabbin’in kitabından sana vahyedileni oku. O’nun kelimelerini değiştirecek hiçbir kudret yoktur. (18-Kehf-26,27)

Kur’an’ın İndirilişinin Tamamlanmasıyla Din de Tamamlanmıştır:

Rabbinin sözü hem doğruluk, hem adalet bakımından tamamlanmıştır. O’nun sözlerini değiştirecek hiçbir kuvvet yoktur. (6-Enam-115)

Kur’an’ın İndiriliş Sebebi:

Bu bir kitaptır ki, Rabbinin izniyle insanları karanlıklardan aydınlığa, O övgüye layık, Aziz Olan’ın yoluna çıkarman için sana indirdik. (14-İbrahim-1)

Kur’an Din Adına Gerekli Olan Her Detayı İçerir:

Allah size kitabı detaylandırılmış bir halde indirmişken Allah’ın dışında bir hakem mi arayayım? (6-Enam-114)

Ey iman sahipleri, size açıklanınca hoşunuza gitmeyecek şeyleri sormayın. Kuran indirilirken onları sorarsanız size açıklanır. Allah onları affetti. Allah Bağışlayandır, Merhametlidir. (5-Maide-101)

Bir Konu Kur’an’da Yer Almıyorsa Bu, Allah Unuttuğu İçin Değildir:

Rabbin asla unutkan değildir. (19-Meryem-64)

Kur’an Dini Konularda Eksiksiz Bir Kitaptır:

Kitap’ta hiçbir şeyi eksik bırakmadık. (6-Enam-38)

O yalnızca bir öğüt ve apaçık bir Kuran’dır. (36-Yasin-69)

Kur’an Din Adına Hüküm Koymaya Kalkanlardan Delil İster:

Size ne oluyor, nasıl hüküm veriyorsunuz? Hiç mi öğüt almıyorsunuz? Yoksa sizin apaçık olan bir deliliniz mi var? Şayet doğru söylüyorsanız kitabınızı getirin. (37-Saffat-154-157)

Neyiniz var? Nasıl hüküm veriyorsunuz? Yoksa okuyup, ders almakta olduğunuz bir kitabınız mı var? İçinde keyfinize uyanın sizin olduğu. 68-Kalem-3

1|0
    0|0
  • İslam'ın ve Ataerkil düşünce yapısının ağırlıklı olduğu ülkelerde bu tarz söylemler gayet normal.
    Zira bunlar gibi insan oldukça fazla.
    Her bir cümlelerinden cehalet, iğrençlik akıyor yemin ederim.
    Kendi gibi olmayan insanlardan nefret ediyorlar, kinlerini kusuyorlar.
    Kadınları bir cinsel meta, aşağılık ikinci sınıf varlık olarak görüyorlar. Zihniyetleri böyle çalışıyor. Bu kadar değersiz ve pislik düşüncelerin çoğunluklu olduğu ülkede kadınların kendine mukayyet olmaları güzel ve sabır gerektiren bir durum.
    Bu insanlara göre kadınların eşit olması imkansız ve yanlıştır. Kadınları aşağılamayı şiar edinmişlerdir.
    Keza insanlar din üzerinden demagoji, ajitasyon yaparak kendi çıkarlarını her şeyden önde gözetir.
    Hepsinden nefret ediyorum. Varlıkları tamamen fuzuli ve değerleri yok.

0|0
    0|0
  • 3-5 kişinin laflarıyla delirecekse hiç bir ülkede yaşanmaz

0|1
    1|1
    • 1ay

O 3-5 kişi ülkeyi yönetiyor bilmem farkında mısın?

• 1ay

Siz padişahlığı ilan etmişsiniz de haberimiz yokmuş meğer.

• 1ay

Sen kendi çapında ilan etmişin gibi, cumhuriyet karşıtıysan seni şöyle sağdan sağdan yaylıyalım

• saçmalamışlar. Başka şeylere kafa yoracaklarına ülkenin alt yapısıyla, ekonomiyi geliştirmekle uğraşsınlar. Ülkenin bazı şehirlerin merkezleri dışında, diğer yerler ahır gibi...

0|1
    0|1
  • Su cümlede iftira attılar adama
    6 yaşındaki çocukla evlenebilirsiniz
    Bu videonunun hemen bu cümleden sonrasını dinledim mi 😀

0|0
    0|0
  • hiçbiri adam değil

0|1
    0|2
  • Yol yaptı çünkü

0|0
    0|0
  • ulan yarildim

0|0
    0|0
  • akşam tatlı intikam izliyo geliyo burda "kadınlar neden çalışamaz"l.. n bir gidin ha bide sürekli haber izleyen biriyim ak partililerden böyle birşey katiyen duymadım hepsi palavra

0|1
    1|1
    • 1ay

Yancı medyayı takip ediyorsan demek ki.

• 1ay

sende yancı medyayı takip ediyosun anlaşılan hanımefendi bir chp liyle asla tartışmam genelinde beyin olmadığı için ya da terörist oldukları için oyüzden ne konuşsan boş anladın yaşında küçük anlaşılan yazık zehirlenmişsin yanımda söyleseydin bu lafları yedirirdim sana yaşasın ülkücü gençlik!!!

• Fark ettin mi hepsi din üzerinden prim yapan insancıklar grubu

1|1
    0|2
  • şu resimdekiler içinde 1 tanesi de insana benzesin be arkadaş, suratlara bak

0|0
    0|0
  • 1 kişi üzerinden milyonlarca müslüman suçlanıyor bende bunu anlamıyorum

0|0
    1|1
  • lafa bak laf mı diye söyleyenlere bak adam mı diye

0|1
    0|0
  • kesinlikle haklısın

0|0
    0|0
  • Ülkenin %60 bu görüşte

1|0
    0|2
  • Bunlar yobaz kişiler herkesin bir iradesi vardır aileai dılında kimse karşamaz

0|0
    0|0
  • kadınlar üzerinden siyaset kokan soru.

0|0
    0|1
    • 1ay

Ülkede olanlar bunlar senin hemcinslerin son zamanlarda kadınlara saldırıyorlar da ondan sevgili k. aşar

• Peki erkekler napsın bacim.

0|0
    0|0
    • 1ay

Bir zahmet adam gibi erkek evlatlar yetiştirin hemcinslerinizede sahip çıkın

Kızlar Ne Diyor 10

• Sessiz kalmak ya da delirmek bir yana bir de bunlara oy verip, programlarını takip edip fetvalarını yollarına ışık edinmekle de ''ben böyle pasifize olmak, köle olmak, yönetilmek istiyorum çünkü kendi kararlarımı kendim veremeyecek kadar acizim, statümü belirleyemeyecek kadar da zayıfım, onların 1 adım gerisinde olmak çağın 1 adım ilerisinde olmaktır'' demiş oluyorlar.

Kendini yönetemeyen, her zaman yönetilmeye mahkumdur.

0|0
    0|0
  • Bu yüzden Türk erkeklerinden nefret ediyorum hepsi içten içe bunları düşünüyorlar sadece bu adamlarda değil 1 sene içinde yurtdışına çıkmayı düşünüyorum zaten

1|0
    0|1
  • hepsini okumadım ama gördüğüm kadaıyla abartanlarda var haklı olanlarda

0|0
    0|0
  • Şunları okudukça iğreniyorum yaa herkesi bir tutamam illaki ama böyle düşünen erkekler illaki içinizde vardır. Unutmamanız gereken bir konu var beyler YARIN BİRGÜN HEPİNİZİN KIZ ÇOCUĞU OLABİLİR VE BUNLARA MARUZ KALABİLİR. Ona göre yapın yorumunuzu.

0|0
    0|0
  • Deliriyoruz elbette.

0|0
    0|0
  • Deliriyoruz! Bir an önce bu ülkeden gitmek istiyorum.

0|0
    0|0
    • 1ay

Emmeline Pankhurst ingiltere'de kadınların oy hakkı için savaşmak yerine yeni zelanda'ya gitseydi tüm dünyada kadınların durumu çok kötü bir durumda olurdu şu an.

• 1ay

Istersen medem olmasın

• 1ay

valla gidilir bıktık arkadaş

• %50lilik aptallar bunlara tapıyor dinliyor beyin yok.

0|0
    0|1
  • Başkaların sözüne bakmayın bildiğiniz gibi yaşayın.

0|0
    0|0
  • Gördükçe deliriyorum

0|0
    0|0
  • Iyiki Turkiyede yasamiyorum dedirtiyolar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...