Müslümanlar Tayyip Erdoğan'ı neden seviyor?

Şimdi arkadaş benim bildiğim Yahudi ile iş birliği yapmak dince sıkıntılı bir durum amma bizim arkadaş neden gidip;

Yahudi cesaret madolyonunu aldı?
Mavi marmara olayından o kadar ekmek yemesine rağmen, "ben mi size gidin dedim?" şeklinde bir açıklama yaptı. Hala bu adamı dindar olarak kabul ediyor musunuz?

Ayakabbı kutusu olayına falan girmiyorum. Zaten bir adama "çalıyor ama çalışıyor" demek hırsızlığı makul göstermektir ki zaten bu günahı normal görmek en büyük günahlardan bir tanesi.

0|1
7|15

En İyi Kız Görüşü

• Gosteris yapan herkes seviliyo bu ulkede

0|2
    1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Aziz ve muhterem kardeşim,

Şunu söylemek isterim ki, ne siyasete girin ne siyasetçiliğe.
    Oraya gelmek isteyen adamlar babasının hayrına gelmiyor zaten bu belli.

O yüzden sevmem bu işleri. Sistem baştan bozuk

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Yahudiyle iş birliği yapmak sıkıntı değil, ticaret olabilir bunda sakınca yoktur diye biliyorum. Fakat o ticaretin içeriğinde haram varsa iş değişir. Niyet ve amaç önemli.

0|0
    0|0
  • Anlatamazsın çünkü cahiller laftan anlamaz

0|2
    2|0
  • hiçbirini sevmiyorum ben. hepsinin canı cehenneme.

0|1
    1|0
  • Bende müslümanim ve ondan nefret ediyorum nasıl olcak smdi çürüdü mu tezin 😉

0|0
    0|0
    • 1ay

Ben de müslüman olduğum için dedim siz yazıldığı şeyi de anlamıyorsunuz heralde? Akıl fikir.

• genelleme yapmamalısın bende dindar bir müslümanım ama kendisini hiç sevmem

0|0
    0|0
  • O günahı normal görmüyoruz ki adam yapmadı hırsızlık falan amma gel gör ki hırsız diyenler helikopterde bavul bavul paralarla yakalandı ne acaip a aa 😃

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 14

• İslam peygamberi, Yahudi bir adamın hurma bahçesinde çalışmıştı. Yahudi ile iş birliği yapmakta sakınca yoktur, kıçınızdan element uydurmayın..

0|0
    0|1
    • 1ay

kıçınızdan element uydurmayın mı?

Maide Suresi 51. Ayet

Ey iman edenler! Yahudileri ve hristiyanları dost edinmeyin. Onlar birbirlerinin dostudurlar. Sizden kim onları dost edinirse, şüphesiz o onlardan olur. Şüphesiz Allah, zalim kavmi doğru yola iletmez.

• 1ay

@DogusE Oluştur yakında dostum kardeşim de der ama sen yine bu kafadan çıkmazsın emin ol. Hatta daha çok seversin.

• 1ay

böylelerinden korkacaksın, bunlar vatanı da satarlar, dini de suistimal ederler..
      Mustafa Kemal Atatürk'ün zamanında, uyardığı ve dikkatli olmamızı söylediği düşünce yapısı , tam olarak bu ve bunun gibilerin düşünce yapısı.
      Ve ne yazıkki 1 tane değiller.. Binlerce, milyonlarcalar..

• ticaret ayrı bir durum bu adam çaldı diyenlere söylüyorum çaldı yol yaptı okul hastane havaalani üniversite camiler kurumlar yaptı savunma sanayi ASELSAN gelişti anne baba yi huzur evine bırakmasın diye evlata bakim parası verdi yine anne baba sakat evladı bırakmasın diye bakim parası verdi köprüleri doğalgaz sayma kira öder gibi ev sahibi yaptı peki çalmayan dedikleriniz ne yaptı madem çalmadı dedikleriniz bu halkı yıllarca neden sefalete sürükledi

1|0
    0|2
    • 1ay

Aselsan mı gelişti sallama la Aselsan'da ben varım sor bakalım kaç yılda neler yapmış ağzı olan konuşuyor işte.

• 1ay

Sen çalışmıyorsan senin sorunun

• Onu bunu bilmem de Yahudi ile iş yapmak sıkıntılı değil. Gayet caiz.

0|0
    0|3
  • Sen neden bu kadar önyargılı ve kesin kabulcusun? Müslümanim ve onu sevmiyorum. Ne olacak şimdi senin keskin ifaden?

0|0
    0|0
  • Müslüman Olmak Şereftir Sadece müslüman olduğu için değil bu gün seçim olsa reis alır neden bu insanlar mal mı beyinleri yok mu icraat var kuru lafta değil gerçeklerle iş icraat olduğu için

1|0
    0|2
  • Tayyip anneleriyle yakın münasebete girse alkışlar bunlar ne bekliyosun ki

0|1
    1|0
  • Ben sevmem
    Ama seven digeeleriyle ayni oldugu icin seviyo fark goremiyo

0|0
    0|0
  • 15 Temmuz dan önce sevmezdim. Ama 15 Temmuzdaki duruşu onu bana sevdirdi. Kim ne derse desin lider 1 siyasetçi. Başkanlık sisteminde ısrarcı olması doğru değil.

0|0
    1|3
  • çünkü seveni skerler skeni severler ajsdkahsf

0|1
    1|0
  • Saflıkk

0|0
    0|0
  • Bu halk bunlari hicbizaman goremicek ama cok pisman olcaklar sonunda. Cok haklisin kardesim gormuyorlar

0|0
    0|0
  • Siyasete çıkışında hapislerden geliş hikayesine vakıfsan ilk baştaki iş birliğine ışık tutuyor. Destekleyici olarak o dönem kendine paralelciler el uzattı buda atlatdı. Yahuda zaten ortalıktan haberdar olduğu için onu kullanmak istedi ve bop geyiğii başladı... Bir müddet dalkavuk danışmanlarıyla kendi dünyasında çevresinde olup bitenden bir haber olarak pek çok hata işledi. Ustalık dönemi dediği 3. seçimlerin sonlarına doğru kafa anca dank etti ve meydan okumaya başladı. Batı o nedenle hedef tahtası gibi erdoğana yükleniyor artık kullanma tarihi bitti ya bunu indirelim ya da o bizi indirir endişesindeler şu ara.

Zaten adamın açıklarını bulmak için yıllardır dinleyip fetoya aktardıkları için elde tutulur bir açıkta bulamadılar. Kutuları güzel tezgahlamışlar dolaylı olarak lakin asıl kutular da bu tezgahı kuranlardan çıktı bu yıl olanlardan sonra.

Satranç misali siyaset işte masaya oturmadan oyunu kurallarına göre bozarmıyorsun. Durum bu.

0|0
    0|0
  • Cahil bir toplum fazla dini vatanı veya atatürkü kullanınca herşeyi duygusal düşünüyorlar

0|2
    1|0
  • İşte senin gibi hobaz dinciler anlamaz bunu on boyok günahmış, it oğlu şt kanıtın var mı

0|0
    0|2
Yükleniyor...